Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gala Yalıkavak açılışında yıldız yağmuru

23.06.2022

Yeşilin maviye karıştığı doğası, dünyaca ünlü tesisleri ve marinalarıyla lüks tatilin odak noktası Bodrum, “Gala Yalıkavak” ile artık yıldızlara dokunacak kadar yakın. 


Bodrum’un ışıltılı beldesi, tanınmış markaların ve dünya jet setinin yazlık adresi Yalıkavak’ta Mahsun Kırmızıgül Sahnesiyle 25 Haziran gecesi muhteşem bir şölenle açılacak.  “Gala Yalıkavak” sadece beldedeki değil, tüm Ege’deki eğlence çıtasını zirveye çıkarıyor. 


Dünyanın en kaliteli tesislerinde alabileceğiniz ayrıcalıklı hizmeti Türk misafirperverliği ile harmanlayıp benzersiz mimarisinde sizlere sunmaya hazırlanan “Gala Yalıkavak” Tilkicik Koyu’nda denize sıfır 5 bin metrekarelik bir alanda konumlanıyor. 


Tüm yaz Berkay, Derya Bedavacı, Despina Vandi, Ebru Yaşar, Fatih Ürek, Gökhan Tepe, Hülya Avşar, Mahsun Kırmızıgül, Maya Diab, Merve Özbey ve Özcan Deniz gibi ünlü isimler “Gala Yalıkavak”ta sahne alacak.


Yaklaşık 200 kişilik, özenle seçilmiş ve hazırlanmış bir ekiple misafirlerine birinci sınıf bir tecrübe sunacak Gala Yalıkavak'ın işletmesini ise eğlence sektöründeki birikimi ve tecrübesiyle trendleri belirleyen Şefik Öztek üstlenecek.

6