Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Well World'ten Longevity buluşması

20.06.2022

"Geleceğin Sağlık Anlayışı" mottosuyla Ataşehir’de hizmet veren Well World Aesthetic & Longevity Clinic, önceki gün ‘Longevity’ buluşmalarının dördüncüsünü ünlü isimlerin de katılımıyla gerçekleştirdi. Dr. Burak Tuncer ev sahipliğindeki davette misafirler,  sağlıklı ve uzun yaşama dair bilinmeyenleri öğrendi.


Betül Doğrusoy, Seda Vural, Ajda Artan, Filiz EvirgenBurak Tuncer

 

Seda Vural ve Filiz Evirgen organizasyonuyla gerçekleşen davete iş, cemiyet ve magazin dünyasından isimler katıldı. Well World Aesthetic & Longevity Clinic’de davete katılan isimler geleneksel hale gelen ‘Longevity’ etkinlikleriyle koruyucu hekimliğin önemini, daha sağlıklı ve uzun yaşamanın sırlarını, alanında uzman doktordan öğrendiler. Aynı zamanda kliniğin doktorları diş sağlığı ve estetiği, beslenme ve zayıflama gibi konularda da misafirleri bilgilendirdi.

 

Dilek Yurttaş


Davete katılan isimler arasında; Yılmaz Vural, Emel Yıldırım, Güzel Kurşun, Elif Akyazıcı Girgin, Belma Ünal, Eylem Öner, Emine Yurttaş, Esra Çam, Betül Doğrusoy, Dilek Yurttaş, Füsun-Bülent Uygun, Çetin Altay, Berna Mıçı, Beste Korkmaz, Feyza Utku, Ajda Artan, Julia Keskin, Melis Efecik, Önür Öner, Duygu Bozkurt vardı.


Duygu Bozkurt
1