Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kemal Çakır Avrupa'da kazanıyor, Türkiye'de yatırım yapıyor

15.06.2022

Almanya’da doğup büyüyen Kemal Çakır, sağlık alanına yaptığı yatırımlarla son dönemde sıklıkla adından söz ettiriyor. Almanya'da sayılı şirketler arasında bulunan Kemal Çakır’ın kendi kurduğu hastane ile sağlık sektöründeki önemli bir açığı kapatıyor. Yoğun bakım hizmetleri veren Çakır, sağlıkta özellikle özel bakıma ihtiyaç duyan hastalar konusunda uzmanlaşmıştır.


Almanya'da bulunan en büyük şirketler arasında yerini almıştır. Şu an aktif olarak çalışan 800 işçisi bulunan Çakır Sağlık Şirketi ile istihdama büyük katkı sağlamaktadır. 2019 yılında ise başarılarına bir yenisini daha ekleyerek Türkiye'de bir istihdam şirketi kurmuş olan Kemal Çakır sağlık hizmetleri sektöründe en iyi şirketler arasında gösterilmekte.


Kemal Çakır aynı zamanda Çakır Eğitim Kurumları ile de bireylere Almanca ve İngilizce eğitimi de sunuyor. Kemal Çakır Kuaför’de de ayrıcalıklı bir güzellik hizmeti sunan ve sağlık, eğitim ve güzellik sektöründe aktif çalışmalar yürütmektedir.


Kemal Çakır, “ Sağlık alanında o kadar çok hizmet alanı var ki; biz de bu alanlarda var olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız sağlık alanındaki açık olan pozisyonları en kaliteli hizmetle doldurabilmek. Bunun için önümüzde uzun bir maraton olsa da hedefimiz önünde sonun da gerçekleşecek.” Diyerek üstlenmiş olduğu misyon hakkında da açıklamalarda bulundu. 

13