Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Çağla Şıkel ve Sagaza iş birliği moda severlerle buluştu

09.06.2022

Çağla Şıkel ve Sagaza iş birliği ile hazırlanan SS’22 koleksiyonu The Ritz-Carlton’ın terasında The Roof adlı mekanda gerçekleşen özel bir davetle görücüye çıktı.


İş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler de yeni koleksiyonu görmek için davette bir araya geldi. 'Çağla Şıkel x Sagaza' SS 22 koleksiyonu pozitif renkler ve desenler içerirken aynı zamanda giyeni güçlü hissettirecek kesim ve çizgiler barındırıyor.
Markanın baş tasarımcısı ve kreatif direktörü Zeliha Kaçar, koleksiyonun hazırlık süreciyle ilgili; “Çağla Şıkel’in Türkiye'de çok önemli bir rol model olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda Çağla’nın günlük hayatta ne giyeceği, o giydiği kıyafeti günden geceye nasıl taşıyabileceği ve içinde kendini nasıl pozitif ve özgüvenli hissedeceği ile alakalı kodlar kullandım. Pozitif ve özgüven kodlarının yoğunca hissedildiği bir koleksiyon oldu” diye konuştu.

 HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM

Büyük beğeni toplayan koleksiyon hakkında Çağla Şıkel ise “Defileye çıkmaya benzemiyormuş inanılmaz heyecan yaşadım. Bu işe Zeliha ile ilk adımı attığımızdan itibaren hep enerjimiz yüksekti. Ben her şeyi ona inanarak bıraktım. Ortaya çıkan tablo beni çok umutlandırıyor. Duyduğumuz heyecanı, aşkı yansıtan bir koleksiyon oldu.  Yıllar sonra hayallerimizi gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyum” dedi.5