Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Koton'dan ilk Tiktoker koleksiyon: Pelin Yar ve Berk Çiçekgil

09.06.2022

Koton, TikTok fenomenleri Pelin Yar ve Berk Çiçekgil ile yeni sezonda yepyeni bir heyecanı müjdeliyor. Koton, TikTok’un müzik, hareket ve eğlence odaklı kendine özgü dilini Pelin Yar ve Berk Çiçekgil ile imza attığı koleksiyonuyla bir araya getiriyor. Danslarıyla dikkat çeken Berk Çiçekgil’in dinamik ve eğlenceli hayatını yansıtan koleksiyonda, Pelin Yar’ın da danstaki uzmanlığının yer aldığı detaylar yer alıyor.
Koton, Pelin Yar ve Berk Çiçekgil ile hazırladığı özel koleksiyonuyla sezona trendy ve renkli tasarımlarla giriş yapıyor. Genç erkek ve genç kızlara yönelik hazırlanan koleksiyonda, TikTok fenomeni Pelin Yar ve Berk Çiçekgil’in stilini yansıtan ikonlar, iddialı tasarımlara dönüşüyor. Günlük giyimde taze ve dinamik olduğu kadar, romantik bir hava da estiren koleksiyonda, dikkat çekici desen ve renkler, doğal kumaşlar ve zengin tasarım seçenekleriyle buluşuyor. Yazın genç ve dinamik enerjisini yansıtan Pelin Yar X Koton ve Berk Çiçekgil X Koton koleksiyonları bu sezon da gençlerin favorisi oluyor.  
Fuşya, mor, turuncu, yeşil ve lila renklerinden oluşan TikTok fenomeni Pelin Yar’ın koleksiyonunda ‘Joyful Glamour, Paradise Club ve Boho Festival’ adında üç farklı tema yer alıyor. Çiçekli desenler, fırfır detaylar, bra modelleri, cut-out, uzun elbise silüetleri koleksiyonda dikkat çeken parçalar arasında. 
60 ve 70’lerin kaygısız ve renkli ruh halini yansıttığı, yoga, mistik desenler, semboller ve doğal taşların ön plana çıktığı TikTok fenomeni Berk Çiçekgil’in koleksiyonunda ‘Mindful Connection ve Surreal Vibes’ adında iki farklı tema bulunuyor.  


 

5