Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

'En Quality Turizm Oteli' ödülü Babylon Town Otel'in oldu

01.06.2022

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 13. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Merit Otel ve Babylon Town ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.


Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 13 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 40 ödül sahiplerini buldu.

Doğa ile iç içe tatil hayali kuranlar için geçtiğimiz yıllarda hizmete başlayan Babylon Town Hotel, farklı konsepti ve hizmet anlayışıyla tatilcilerin gözbebeği oldu. Kalitesiyle dikkat çeken Babylon Town Otel'e biz de Quality Ailesi olarak 'En Quality Turizm Oteli' ödülünü layık gördük. Babylon Town Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balcı ödülünü Genel Yayın Yönetmenimiz Salih Keçeci'nin elinden aldı.

13