Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

'En Quality Saç Ekim Merkezi' : Smile Hair Clinic

01.06.2022

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 13. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Merit Otel ve Babylon Town ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.


Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 13 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 40 ödül sahiplerini buldu.

Saç ekimi denilince dünyanın merkezi konumundaki Türkiye, sağlık turizminin amiral gemilerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Ülkeye döviz kazandıran branşların başında gelen saç ekiminde öncü kliniklerden birisi olan Smile Hair Clinic gecemizde 'En Quality Saç Ekim Merkezi' ödülüne layık görüldü. Klinik kurucu ortakları Dr. Mehmet Erdoğan ve Dr. Gökay Bilgin ödüllerini, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz'un ellerinden aldı.


13