Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

'En Quality Teknoloji Firması': Eron Yazılım

01.06.2022

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 13. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Merit Otel ve Babylon Town ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.


Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 13 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 40 ödül sahiplerini buldu.

2019 yılında kurulmasına karşın 15 yılı aşkın tecrübesiyle dikkat çeken Eron Software, yurt içi ve yurt dışı müşterilerine sunduğu dijital çözümlerle öne çıkıyor. Yazılım ve tasarım sektöründe hizmet veren Eron Software, bunların yanı sıra müşterileri için çeşitli dijital pazarlama ortaklığı da yapmakta. Yazılım sektöründeki atılımlarıyla dikkat çeken Eron Software gecemizde 'En Quality Teknoloji Firması' ödülüne layık görüldü. Gecede şirket kurucu ortağı Erdal Şenyıldız ödülünü ünlü sanatçı Ayhan Aşan'ın elinden aldı.


13