Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Koton Skırtly Yours By Melis Ağazat, özel bir davetle moda dünyasını buluşturdu

17.05.2022

Koton tarafından İlkbahar-Yaz 2022 sezonuna özel hazırlanan Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyonu’nun lansmanı, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve deneyimli moda direktörü Melis Ağazat’ın ev sahipliğinde iş, moda ve sanat dünyasından isimlerin katılımıyla gerçekleştirildi. 


Davete Aslı Kuseyrioğlu, Meral Yazıcı, Yonca Ebuzziya, Feryal Gülman, Mehtap Elaidi, Tamer Yılmaz, Füsun Kuran, Emine Kamışlı, Şahika Ercümen, Beste Yurttaş, Gamze Cizreli, Gül Gölge, Güneş Mutlu, İdil Unan, Melodi Türkmen gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşen davette konuklar, sezonun retro ve 60’lar trendini Skirtly Yours by Melis Ağazat koleksiyonu üzerinde inceledi. 


Mehtap ElaidiŞahika Ercümen


Moda dünyasına yön veren çalışmalara imza atan Koton, deneyimli moda direktörü Melis Ağazat'la gerçekleştirdiği iş birliği özelinde moda ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi. Dostlarıyla bir araya gelen Gülden Yılmaz ve Melis Ağazat, konuklarıyla yakından ilgilendi. 


Melis Ağazat


Sezonun kilit kombinleri Koton Skirtly Yours by Melis Ağazat Koleksiyonu’nda


Koton, İlkbahar-Yaz mevsiminin kilit kombinlerini Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyonu’nun altıncı sezonunda bir araya getiriyor. Deneyimli moda direktörü Melis Ağazat’ın ilham veren seçkisiyle hazırlanan koleksiyon, rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. 
Sezonun en trend kombinlerini Bonbon Bouquet, Arizona Dream,Green Piece, Island Sunset, Mediterranean ve Florioush Summer olmak üzere 6 farklı temada toplamda 122 parçayla buluşturan Skirtly Yours By Melis Ağazat koleksiyonunun ana ruhunu moda dünyasına farklı bakış açısı getiren 60’lar ve retro oluştururken, “Trendlerin Adresi Koton’da” mesajı veriyor. 

1