Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Cemiyet hayatı In Street’in 150. mağaza açılışında buluştu

17.05.2022

Türkiye’nin sneaker ve spor giyim zinciri IN STREET’in İstinyePark’taki mağaza açılışına, aralarında; Mehmet Büyükekşi, Vahap Küçük, Atasay&Cihan Kamer, Erdem Kıramer, Fuat Akça, Fikret Öztürk, Kıvanç Oktay ve Sinan Öncel’in  bulunduğu iş, cemiyet ve sanat camiasından çok sayıda ünlü isim katıldı. IN STREET’in gelişen teknolojiyle donatılmış 150. mağazası, yeni konseptiyle müşterilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor.


Cihan Kamer, Mehmet Büyükekşi, Fettah Tahmince, Mehmet Ziylan


Türkiye’nin sneaker ve spor giyim zinciri IN STREET’in  İstiyePark’taki mağaza açılışı, geçtiğimiz gün FLO Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan, FLO Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Ziylan, FLO Mağazacılık CEO’su Burak Övünç ve FLO Ticari Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Volkan Sezgin’in ev sahipliğinde gerçekleşti.


Mahmut Ziylan


IN STREET’in gelişen teknolojiyle donatılmış 150. mağaza açılış davetine aralarında; Mehmet Büyükekşi, Vahap Küçük, Atasay&Cihan Kamer, Ahmet Ziylan, Erdem Kıramer, Fuat Akça, Fikret Öztürk, Kıvanç Oktay, Sinan Öncel, Burak&Tuana Yılmaz, Burak Altındağ ve Yasemin Yörük’ün bulunduğu iş, cemiyet ve sanat camiasından çok sayıda ünlü isim katıldı.


Fuat Akça, Mahmut Ziylan, Ahmet Ziylan


Türkiye’nin sneaker ve spor giyim zinciri IN STREET, İstinyePark’ta açtığı yeni mağazası ile ödüllü konseptini geliştirerek ziyaretçilerine daha dinamik ve keyifli bir deneyim vadediyor. 1