Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Art & Tech for Good Summit'in galası ünlü isimleri buluşturdu

13.05.2022

42 Maslak’ta yer alan ve şehrin sanat, teknoloji, iyilik merkezi olan goodspaces, 13-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştireceği ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022 için etkileyici bir gala gecesine imza attı. İş, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen galada, Zeynep Özyılmazel ‘A Taste of Jazz’ projesiyle sahne aldı. Cazın dijital sanatla bir araya geldiği şov, davetlileri büyüledi. İrlanda’nın önde gelen ekonomisti ve gazetecisi, bestseller yazarı David McWilliams da galada açılış konuşması gerçekleştirdi.  

 

Gonca Karakaş, Selim Demir, Levent Erden, David McWilliams


goodspaces kurucuları Gonca Karakaş ve Selim Demir ev sahipliğinde gerçekleşen galaya; Ahu-Süleyman Orakçıoğlu, Akasya Asıltürkmen, Alize-Barış Tansever, Alemşah Öztürk, Birce Akalay, Cüneyt-Yonca Ortan, Enis-Reyyan Cevahircioğlu, Erol Özmandıracı, Selçuk-Evin Tümay, Feryal Gülman, Levent Erden, Gül Gölge, Gülden Yılmaz, Murat-Rima Kolbaşı, Neşe Gönül, Nüket Filiba, Simay Bülbül ve daha birçok ünlü isim katılım gösterdi. 


Birce AkalayGülden Yılmaz


“En aydınlık kahkahalar, yemeğin en iyi olduğu yerdedir” mottosuyla ve yerel malzemelerle eşsiz lezzetlere imza atan Kilimanjaro ana sponsorluğunda gerçekleştirilen gala yemeği, dijital sanat sergisiyle harmanlanarak unutulmazlar arasındaki yerini aldı. 


Zeynep Öyılmazel


Sanat, teknoloji ve sürdürülebilirlik dönüşümünü her ayrıntısıyla odağına alacak ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022’de, konusunda uzman 100’den fazla konuşmacının yer alacağı paneller, sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimleri, NFT sergi, ‘Digital Art Party’, dijital sanatı ve müziği bir araya getirecek konserler ve özel söyleşiler gerçekleşecek. Sürdürülebilirlik, sanat, girişimcilik, teknoloji ekosisteminin günümüzdeki buluşma noktası olan Metaverse, NFT ve Web 3.0’ı odağına alan zirve, katılımcılara ücretli ve ücretsiz geniş bir program sunuyor. 


Nüket Filiba

1