Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Denebunu Awards 2021 Ödülleri sahiplerini buldu

12.05.2022

Denebunu Awards 2021 ödülleri, Gürgen Öz’ün sunumuyla 11 Mayıs Çarşamba akşamı sahiplerini buldu. Bu yıl dördüncüsü gerçekleşen gecede 2021’in en sevilen ürünleri ve influencer’ları açıklandı. Yılın en sevilen ürünlerinin yanı sıra influencer kategorilerinde Yasemin Şefkatli Tatlıses, Şeyda Erdoğan, Fırat Albayram, Rachel Araz Kiresepi, Ceyda Kasabalı Albayram, Berfu Yenenler ve Pelin Akil Altan ödül aldı. 


Rachel Araz


3 milyondan fazla Denebunu üyesinin oylarıyla bu senenin en sevilen ürünleri ve influencer’ları belirlendi. Pandemi nedeniyle verilen bir senelik aradan sonra Denebunu Awards muhteşem bir törenle davetlilerini ağırladı. Mert Vidinli’nin eğlenceli pembe halı röportajları ve Gürgen Öz’ün renkli sunumuyla gerçekleşen ödül töreninde 22 kategoride sektörlerin önde gelen markaları, 7 kategoride ise en sevilen influencer’lar ödüllerine kavuştu. Heyecan dolu Denebunu Awards 2021 gecesi, Deniz Yükseler’in muhteşem canlı performansı ile sonlandı.


Yasemin TatlısesEbru Destan


En Parlayan Influencer Yasemin Şefkatli Tatlıses, En iyi Güzellik Influencer’ı Şeyda Erdoğan, En İyi İçerik Üreten Erkek Influencer Fırat Albayram, En İyi Moda Influencer’ı Rachel Araz Kiresepi, En İyi İçerik Üreten Kadın Influencer Ceyda Kasabalı Albayram, En İyi Lifestyle Influencer’ı Berfu Yenenler ve En İyi Celebrity Influencer Pelin Akil Altan oldu. 


Aslıhan Karalar


Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Denebunu Awards’ta konuşan Denebunu Kurucu Ortağı ve Ceo’su Duygu Özgün; “Denebunu olarak 2016 yılında çıktığımız bu yolda, yüzlerce markayı milyonlarca tüketiciyle buluşturduk ve buluşturmaya da devam ediyoruz. Denebunu, dünyanın önde gelen markalarının yeni ürünlerini keşfedebildiğiniz, satın almadan denemeniz ve deneyimlerinize dair fikirlerinizi paylaşmanız için kuruldu. Her ay farklı markaların yeni ürünlerini deneyen 3 milyondan fazla Denebunu üyesi, 2018 yılından beri en iyileri ödüllerine kavuşturuyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Denebunu Awards’ta, değerli Denebunu üyeleri toplam 29 kategoride adayları oyladı. Bu gece, 22 kategoride değerli markalarımız, 7 kategoride değerli influencer’larımız %100 halk oylamasıyla belirlenen ödüllerine kavuşacak.” dedi. 


Aslıhan Doğan

1