Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

ADL Night Zoom Mert Aslan İlkbahar-Yaz 2022 Koleksiyon Defilesi moda severleri buluşturdu

12.05.2022

Her koleksiyonuyla moda tutkunlarına kendini hayran bırakan Night Zoom Mert Aslan İkbahar-Yaz 2022 Koleksiyonu’nu 11 Mayıs’ta Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen ihtişam dolu bir defileyle görücüye çıkardı.


Yasemin Öğün, Mert Aslan


Yaşanan her anı, bir dans pistinde gibi sonsuz bir eğlenceyle çevreleyen koleksiyonda mercandan kivi yeşiline, turkuvazdan şeker pembesine, zümrütten limoni sarıya tüm renkler ince işçiliğin zarafetiyle birer birer koleksiyonda yer alıyor ve renklerin ihtişamını kutluyor.


Arzum Onan


Defilede dikkat çeken tasarımlarda yer alan kırılgan drapeler, flörtöz volanlar ve zarif fiyonklarla romantizmin doruklarına çıkan koleksiyon güpürlerin ve poplinlerin hafifliğiyle bir ilkbahar esintisi yaratıyor. Manolya, şakayık ve gül desenleri koleksiyonun feminen yanını vurgularken grafik desenler ve fırça darbeleri sanatsal bir modernliği vadediyor.


Özge Ulusoy


Mert Aslan koleksiyonlarının olmazsa olmazı payetler canlı renkleriyle dikkat çekerken leopar baskılı payetler ihtişam dozunu arttırıyor. Sürprizlerle dolu koleksiyonun tüm öğeleri bitmeyen bir partinin karşı konulmaz cazibesine kapılan ve tüm özgürlüğüyle dans eden kraliçelere ithaf ediliyor.


Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen defilede davetlilerin büyüleyici bir şov eşliğinde inceledikleri koleksiyon büyük beğeni topladı. 

5