Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Jw Marriott Hotel istanbul Marmara Sea’de Vallee Spa keyfini yaşayın

27.04.2022

JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de İsviçre’nin dünyaca ünlü güzellik markası LaVallée, İstanbul ile buluşmaya hazırlanıyor. Denizin kıyısında, şehrin silüetini yansıtan dekoruyla Ataköy’de konumlanan JW Marriott markasının, holistik zindelik anlayışı ile La Vallée SPA, konuklarına unutulmaz bir deneyim sunacak.


La Vallée SPA Konsepti

La Vallée SPA, misafirlerin konakladığı süre boyunca kendi Spa dünyalarını yaratmaları için dünyada Deniz, Dağ ve Evren üzerine 3 ana konseptte hizmet veriyor. JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea ise‘Deniz’teması benimsenmiştir. Parlaklığı ve canlılığı koruyan özel formülü, tamamı İsviçre’de üretilen bakım ürünleri ile benzersiz deneyimler yaratmak için duyuları duygusal olarak uyandıracak. Ulaşılabilir lüksün adresi olmayı amaçlayan LaVallée Spa ürünlerinin formülünde İsviçre’nin doğasında bulunan güçlü mineral ve bitki kaynakları bulunuyor. 
Bedeninizi ve ruhunuzu arındırabileceğiniz; doğanın bizlere sunduğu imkanların sonuna kadar kullanıldığı, sağlıklı ve lüks yaşam kalitesine ulaşabilmeniz hedeflenerek tasarlanan 5000 m2’lik Spa merkezinde; lüks bakımların yanı sıra doğal özlü güzellik bakımları, holistic terapiler, buhar odaları ve saunalar, açık ve kapalı sonsuzluk havuzu da yer alacak. 


Deniz Kıyısında Rüya Gibi Bir Başlangıç

JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’nin eşsiz manzarası ile Ataköy’ün deniz kıyısındaki büyüleyici atmoferine konumlanan otel, evlenecek çiftlere zarif dokunuşlarla şekillenmiş ve her detayı titizlikle düşünülmüş bir düğün planlaması sunuyor.Gelin ve damat adaylarının bu unutulmaz gününde her istekleri ile birebir ilgilenilebilmesi için butler (kişiye özel hizmet personeli) servisi veriliyor.

6