Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

No. 54 Steak & Kebap Akmerkez AVM’de açıldı

20.04.2022

Yeme-içme sektöründe 23 yılı geride bırakan, Türkiye’nin en büyük zincir restoranlarından Happy Moon’s Grup, menüsüyle diğer markalarından ayrılan yeni markası No. 54 Steak & Kebap’ın kapılarını Akmerkez AVM’de açtı. Et, kebap ve meze çeşitlerinden oluşan menüsüyle ziyaretçilerin büyük beğenisini toplayan No. 54 Steak & Kebap grup çatısı altında, yeni bir segmentte, dördüncü marka olarak yerini aldı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu “23 yıldır bu sektörün içindeyiz. Emin adımlarla yol alıyoruz. Et restoranı açmak uzun zamandır planlarımız içindeydi ancak hazır olmayı bekledik. Doğru ekip ile doğru zamanda, doğru bir lokasyonda hizmet vermeye başladık. Yeni markamızı da lezzet, servis ve ambiyansta, her detayı düşünerek tasarladık” dedi.


Happy Moon’s Grup, 23 yıllık deneyimini No. 54 Steak & Kebap markası ile taçlandırıyor. No. 54 Steak & Kebap, grup çatısı altında, yeni bir segmentte, dördüncü marka olarak yerini aldı. Akmerkez AVM’de müşterilerini ağırlamaya başlayan ve ismini Akmerkez AVM’nin kapı numarasından alan No.54 Steak & Kebap menüsü de büyük beğeni topluyor. Yaklaşık 200 metrekare alanda 100 kişi oturuma sahip olan mekân, dekoru ve ambiyansıyla da dikkat çekiyor.
Et, kebap ve meze çeşitlerinin sunulduğu menüde; Şaşlık Burger, Kuzu Kafes ve Dana Asado gibi lezzetler de öne çıkıyor. Dana etlerinin Bandırma’nın nadide çiftliklerinden karkas olarak seçilip dinlendirildikten sonra işlendiği No. 54 Steak & Kebap’da kebapları tamamı kıvırcık kuzu eti kullanılarak özenle hazırlanıyor. 


“Segmentinde büyük beğeni toplayacağına inanıyoruz”

Yeni markaları No. 54 Steak & Kebap hakkında açıklamalarda bulunan Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu “23 yıldır bu sektörün içindeyiz. Emin adımlarla yol alıyoruz. Et restoranı açmak uzun zamandır planlarımız içindeydi ancak hazır olmayı bekledik. Doğru ekip ile doğru zamanda, doğru bir lokasyonda hizmete girdiğimizi düşünüyoruz. Yeni markamızı da yemek, servis ve ambiyansta her detayı düşünerek tasarladık. 23 yıllık tecrübemizle kapılarını açtığımız No. 54 Steak & Kebap’ın segmentinde büyük beğeni toplayacağına inanıyoruz” diye konuştu. 

6