Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 155. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Open Stage Moda Günleri'ni modacı Erkan Eken açtı

19.04.2022

Ünlü organizatör Banu Noyan’ın düzenlediği “Voonka Collagen Open Stage” moda günlerinin açılış galasındaki Erkan Eken’in “Of Course Woman / Elbette Kadın” adını verdiği defilede, birbirinden ünlü mankenler podyuma çıktı. 
2007 Best Model of Turkey kraliçesi Sanem Kuyucuoğlu, 2003 Miss Türkiye 2. Güzeli Özge Ulusoy ile ünlü manken Gizem Özdilli’nin de aralarında bulunduğu 25 mankenin sergilediği “Elbette Kadın” defilesinde ünlü oryantal Sibel Gökçe çok özel bir şov sergiledi.
Ayağı kırılıyordu

Uzun bir aradan sonra Erkan Eken’in “Of Course Woman / Elbette Kadın” adını verdiği defilede podyuma çıkan 2007 Best Model of Turkey kraliçesi Senem Kuyucuoğlu, az kalsın ayağını kırıyordu. Yaşanan kaza sırasında Kuyucuoğlu, podyumda düşmemek için zor anlar yaşadı. Defile sırasında ayağı çok kötü burkulan ve bileğindeki kaslarda esneme ve yırtık tespit edilen güzel manken, çıplak ayakla yürüdüğü defilenin finalinde acısını seyircilere fark ettirmemek için büyük çaba sarf etti. “Bunca yıldır podyuma çıkmıyorum, çok heyecanla bugünü bekledim, bugün yaşadığıma bak” diyerek hüngür hüngür ağlayan Kuyucuoğlu’nu organizatör Banu Noyan zor sakinleştirdi.
5