Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yves Rocher'den Anneler Günü'ne özel fırsat

12.04.2022

Yves Rocher, Anneler Günü’nde en değerlilerimizi mutlu etmek için eşsiz fırsatlar sunuyor. 


Bu özel ve değerli günü kutlamak, sevdiklerine sürprizler yapmak ve kendini mutlu etmek isteyen herkes için 28 Nisan – 8 Mayıs arası tüm ürünlerde %30’a varan indirim uyguluyor.


 


YVES ROCHER BRIGHT BOTANICAL SERİSİYves Rocher, Bright Botanical Serisi ile doğallıkla parıldayan aydınlık bir cilt görünümünün anahtarını sunuyor. Botanik dünyasının en saf tohumlarından biri olan Beyaz Tagua Tohumu- Bitkisel Fildişi- içerikli özel formül, leke oluşumuna sebep olan melanin sentezini azaltmak için derinlemesine etki gösteriyor ve cilt hücrelerinin merkezindeki ışığı ortaya çıkarıyor. %99’a varan doğal içerikleri ile cilde parlaklık veren seri cilt görünümün en doğal şekilde eşitlenmesini ve aydınlanmasını sağlıyor. 


 


Yves Rocher Bright Botanical serisinde de sürdürülebilir ormanlardan elde edilmiş kartonlu, iki tarafı açık, jelatinsiz eko tasarımlı ambalajları, geri dönüştürülebilir cam ve %100 geri dönüştürülmüş plastik şişeli ürünleri ile gezegen için en iyisini sunuyor. 


 


Bright Botanical Leke Karşıtı, Aydınlatıcı, Ton Eşitleyen 30 GKF Emülsiyon
Bright Botanical Emülsiyon cildinizi lekelerden arındırırken nemlendiriyor ve yoğun bir şekilde aydınlatıyor. Isı ve nem oranlarını değerlendirilerek oluşturulmuş özel formül; organik güneş filtreleri sunuyor ve cildinizde UVA/UVB ışınlarına karşı kalkan oluşturuyor. Daha homojen, berrak ve aydınlık bir cilt sunan ultra hafif dokulu emülsiyon doğallıkla parlayan eşit bir cilt görünümü sağlıyor.
Bright Botanical Leke Karşıtı, Aydınlatıcı, Ton Eşitleyen Serum


 


Lekelerin oluşumuna sebep olan melanin sentezini azaltmaya yardımcı Bright Botanical Serum, cilt dokusunu düzelterek pürüzsüzleştiriyor ve eşitliyor. Lekelerden arınmış, aydınlık ve nemli bir cilt sunan serum %97’den fazla doğal içeriği ve kristal dokusu ile cildinize özenle yaklaşırken  günlük bakımınızda daha eşit, berrak ve aydınlık bir sonuç elde etmenizi sağlıyor. 


 


Bright Botanical Leke Karşıtı, Aydınlatıcı, Ton Eşitleyen Günlük Bakım Kremi
Cildi nemlendirmeye ve matlaştırmaya yardımcı günlük bakım kremi, serinin Beyaz Tagua Tohumu içeriğinden güç alarak lekeleri azaltıyor ve cilt dokusunu düzeltiyor. Anında nemlenmiş ve mat görünüme kavuşmuş cilt her sabah ve aksam düzenli kullanıldığında eşit, aydınlık ve arınmış bir cildin anahtarını sunuyor.


  


Bright Botanical Leke Karşıtı, Aydınlatıcı, Ton Eşitleyen Göz Kremi


 

 


Bright Botanical Göz Kremi %98’den fazla doğal içeriği ve jel dokusu ile göz çevresine ihtiyacı olan tüm bakımı sağlıyor. Göz çevresindeki lekelerin, koyu halkaların, göz altı torbalarının ve ince ince çizgilerin görünümünü azaltan krem göz çevresini nemlendiriyor ve dolgunlaştırıyor. Güçlü, canlı ve arınmış bakışlar sizleri bekliyor.


 


 


Bright Botanical Leke Karşıtı, Aydınlatıcı, Ton Eşitleyen Yüz Yıkama Köpüğü ve Tonik


 


Bright Botanical Yüz Yıkama Köpüğü cildi kurutmadan, makyaj kalıntısı, şehir kirliliği, gibi cilde zarar veren etkenleri cilde zarar vermeden ortadan kaldırıyor. Taze ve güzelleşmiş bir cildin anahtarını sunan köpük, süt formunda köpük dokusu ile cildi yumuşacık, parlak, aydınlık ve ışıltılı bir hale getiriyor. 


 


Bright Botanical Tonik arınmış ve eşitlenmiş bir cilt görünümü için yüzünüzü cilt bakımına hazırlıyor.Özel jel dokusu ve %99’dan fazla doğal içeriği ile ciltte ferah bir etki yaratıyor. Cilde ferahlık kazandıran tonik, aydınlık ve taze bir cilt sunuyor. 


 
Bright Botanical Leke Karşıtı, Aydınlatıcı, Ton Eşitleyen Krem Dokulu Peeling


 


Bright Botanical Peeling, cildi nazikçe kirden ve ölü hücrelerden arındırırken kremsi nazik tanecikli dokusuyla güzel bir his bırakıyor. Haftada 2-3 kez makyajdan arınmış, nemli yüze yavaşça masaj yaparak uygulanması ve durulanması önerilen peeling cildi pürüzsüzleştirerek cildinize gözle görülür bir ışıltı kazandırıyor. 


 


 


Bright Botanical Leke Karşıtı, Aydınlatıcı, Ton Eşitleyen Uyku Maskesi


 


Eriyen jel dokusu ile ciltte güzel ve ferah bir etki bırakan uyku maskesi, cildi nemlendiriyor ve kazandırdığı konfor ile dinlendirici, arındırıcı, pürüzsüz bir uyku bakımı sunuyor. Gece boyunca ince bir tabaka olarak cildinizde kalan ve sabah ıslak bir pamuk yardımı ile temizlenen maske, 1 aylık düzenli kullanımında lekeleri azaltıyor, cildi daha eşit ve canlı bir görünüme kavuşturuyor. Pürüzsüz ve aydınlık cildiniz ile yorgun görünümü azaltarak, sağlıklı bir cilt görünümü vaat ediyor. 

15