Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Colossal Curl Bounce maskara ile kirpiklerde yeni bir çağ

15.03.2022

Dünyanın 1 numaralı makyaj markası* Maybelline New York, yenilikçi makyaj ürünleriyle 2022’ye güçlü bir giriş yapıyor.  Maybelline New York’un yeni üyesi Colossal Curl Bounce Maskara, özel fırçası sayesinde her bir kirpiği kıvırarak hacimli ve kıvrık kirpikler yaratıyor. Kirpiklerinizi farklı bir seviyeye taşıyacak olan yeni Colossal Curl Bounce Maskara ile kirpik kıvırıcılarınıza veda edin! 


Yenilikçi ve güçlü ürünleriyle makyaj trendlerine yön veren Maybelline New York, yeni üyesi Colossal Curl Bounce Maskara ile yeni sezona damgasını vuruyor. Kıvrık ve devasa hacimli kirpikler yaratan yeni Colossal Curl Bounce Maskara, her bir kirpiği kıvıran özel fırçası sayesinde kirpik kıvırıcıların devrini kapatıyor. Bununla birlikte 24 saate kadar** kalıcı etki sunuyor. 


Hassas gözlerin kullanımına uygun olan yeni Colossal Curl Bounce Maskara, vegan formülüyle*** de öne çıkıyor. Colossal Curl Bounce Maskara, topaklanma yapmıyor ve eğimli fırçasıyla kullanım kolaylığı sağlayarak hayallerinizdeki uzun kıvrık ve hacimli kirpiklere ulaşmanıza yardımcı oluyor.


Maybelline New York Colossal Curl Bounce Maskara’nın özel fırçasını kirpik diplerine oturtabilir, ardından kirpik uçlarına doğru zikzak hareketlerle ilerleyebilirsiniz. Aynı işlemi alt kirpiklere de yapabilir, istediğiniz hacmi ve kıvrıklığı elde edene kadar katlı uygulamaya devam edebilirsiniz. Kirpik kıvırıcılarına meydan okuyan yeni Colossal Curl Bounce Maskara ile devasa hacimli ve kıvrık kirpikler sizinle!

15