Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Öykü- İlhan Karadeniz çiftinin 20 yaşındaki güzel kızıları Dilhan Karadeniz dergimiz Quality of magazine'e konuk oldu

31.01.2022

“Kozmetiğe olan düşkünlüğümden dolayı da ilerde kendi cilt bakım markamı çıkarmak istiyorum. Bu konu ile ilgili araştırma ve görüşmelere başladım”  


Öykü- İlhan Karadeniz’in büyük kızları Dilhan, güzelliğini annesinden almış güzel bir genç kız. Ted İstanbul Koleji’ni bitirdikten sonra üniversite eğitimi için Londra’yı tercih etti. Regents University London'da Public Relations (Halkla İlişkiler) 2. Sınıf öğrencisi. 
Ailesine olan düşkünlüğünü ve hayvanları çok sevdiğini bildiğimiz Dilhan’a Londra’da zorlandığın oluyor mu diye bam teline basınca, “ Buraya eğitim için geldim, çok da iyi bir eğitim alıyorum. Londra'da olmaktan da çok mutluyum. Ancak zorlandığım tek konu aileme olan düşkünlüğüm. Ailemi çok özlüyorum ve bu yüzden sık sık fırsat buldukça Türkiye'ye tatile geliyorum. Birde hayvanlarıma olan düşkünlüğüm çok yüksek bir boyutta özellikle köpeğim Leo.”Sevgili Dilhan, gelecek ile ilgili planlarını yaptın mı, biraz bahseder misin? 

 

En büyük hayallerimden biri yurtdışı bağlantılı güzel bir Pr. Şirketi kurup markaları temsil etmek istiyorum. Bir şeyleri organize etmek, düzenlemek ve sunmak konusunda çok başarılı olduğumu düşünüyorum. Aynı zamanda markaları temsil etmekten bir yana; Bakım konusunda (cilt bakımı, güzellik) kendimi çok geliştirdim. Çok ilgi duyduğum konular, neredeyse bütün markaların kozmetik ürünlerinin koleksiyoneri oldum diyebilirim. Kozmetiğe olan düşkünlüğümden dolayı da ilerde kendi cilt bakım markamı çıkarmak istiyorum.  Bu konu ile ilgili araştırma ve görüşmelere başladım bile.”  
Şimdilerde senin kuşağındaki gençler ellerinden telefonu düşürmüyor. Senin sosyal medya ile aran nasıl? 


“Ben eğitim için Londra’dayım. Evet telefonum var, sosyal medya hesaplarım var ama hiçbir zaman abartmıyorum. Hobi olarak bir YouTube kanalım var. Orda gezdiğim yerleri vlogluyorum, anılarımı paylaşmaktan çok keyif alıyorum. Aynı zamanda instagram üzerinden paylaşımlarım da çok yüksek.” 
Genç kızların birçok hobisi olur, senin de birçok hobilerin olduğunu biliyoruz, anlatır mısın?

Hayvanları çok seviyorum, bir köpeğim var, At binmek en keyif aldığım sporlardan biridir. Annem ve kardeşimle birlikte at biniyoruz. Kışın ise kayak yapmak en büyük hobilerim arasında. Seyahat etmek en büyük zevklerimden biri, özellikle de kar olan yerlere gitmeyi çok seviyorum. Bunun sebebi kayak aşığı olmam olabilir. Mesela bu yılbaşında gittiğimiz Lapland, Finlandiya aşık oldum. Oranın güzelliği kelimelerle anlatılacak gibi değil.”Bilmeyenler için bir dip not: 2016 yılında Karadeniz Ailesi ile dergimize kapak çekimi yapmıştık. O dönem İlhan Bey, yeni Havaalanı’nın alt yapı inşaatındaki büyük taşaron firmalardan biriydi. Büyük bir şantiye kurmuş ve işi zamanında yetiştirebilmek için de şantiyenin bir köşesine kendi ihtiyacı için yaptığı villada yatıp kalkıyordu. Ailesinin hayvanlara olan düşkünlüğü ve sevgisi nedeni ile de, içinde At, kaz, ördek, keçi, köpek, tavus kuşu, keklik gibi birçok hayvanın bulunduğu bir hayvanat bahçesi yapmıştı. Haftada bir iki eşi ve kızları gelip at biniyor, köpeklerini hayvanları seviyordu.      

Yeni yıla anne babasıyla kuzey ışıklarında girdi

 

Ünlü iş adamı İlhan Karadeniz ve güzel eşi Öykü Karadeniz'in büyük kızları Dilhan, eğitimi nedeni ile Londra'da yaşıyor. Ailesine olan düşkünlüğü nedeni ile yılbaşı tatilini fırsata çeviren Dilhan, anne babasına sürpriz yaparak Filandiya’ya geçerek anne babası ve kardeşi Hira ile buluştu.  

Finlandiya Laplan'da konaklayan Karadeniz ailesi Kuzey ışıklarını izlemek için kızaklar ile şehrin en uç noktasına giderek kamp kurdular. Ateş yakıp ailesiyle dolu dolu vakit geçiren Dilhan Karadeniz, iki günlük kısa tatilin ardından anne babasına veda ederek Londra'ya geri döndü.14