Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ünlü isimler ORGANICS by Red Bull Talent Kitchen’da bir araya geldi

12.01.2022

Türkiye’nin ilk organik içerikli gazlı içecek serisi ORGANICS by Red Bull, sanat, moda, fotoğraf, tasarım, müzik ve gastronomiyi odağına alan Talent District projesini Nef Bebeköy’de gerçekleştirilen özel bir etkinlikle tanıttı. ORGANICS by Red Bull Talent Kitchen açılış etkinliğine Ayşe Kucuroğlu,  Gonca Vuslateri, Murat Güloğlu, Melisa Yanık, Sinem Yıldırım, Yağmur Kalyoncu gibi tanınan isimler katıldı. 


Melisa YanıkORGANICS by Red Bull’un katılımcılarını on gün boyunca heykel, baskı, fotoğraf, video, multimedya sanatçılarının dijital eserleri gibi disiplinler arası bir buluşmaya davet eden ORGANICS by Red Bull Talent District projesinin açılış yemeğinde iş, sanat ve cemiyet dünyasının tanınmış simaları bir araya geldi. 

 

Yağmur Kalyoncu


ORGANICS by Red Bull Talent Kitchen adıyla düzenlenen açılış akşamında Ayşe Kucuroğlu,  Gonca Vuslateri, Murat Güloğlu, Melisa Yanık, Sinem Yıldırım, Yağmur Kalyoncu gibi isimler, yetenekli şef Cihan Kıpçak ve miksolog Yiğitcan Gençer’in ORGANICS by Red Bull’un 5 farklı lezzetini ideal yemek uyumları ve içecek reçetelerinde yorumlayarak bu etkinlik için özel olarak hazırladığı imza lezzetleri ve özel sunumları deneyimledi. Ardından Korhan Futacı’nın sürpriz performansıyla eğlenirken, ORGANICS by Red Bull lezzetleriyle kendi içeceklerini yaparak keyifli anlar yaşadı.


Ayşe Kucuroğlu

 


Katılımcılar ayrıca farklı disiplinlerdeki yeteneklerin bir araya geldiği ORGANICS by Red Bull Talent District kapsamında Arda Yalkın, NohLab, Lara Kamhi ve Balkan Karışman’ın multimedia eserleri, Fırat Engin’in ziyaretçileri bilinçaltı düşüncelerle karşı karşıya getirecek açık havaya özel tasarlanan “Unutma Tüm Kahramanlar Seninle” eseri, Gönül Nuhoğlu’nun “Fırıldak” isimli çalışmasını da deneyimleme imkanı buldular. 


Gonca Vuslateri

1