Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Voila Health Travel Agency’nin açılışı özel bir davetle gerçekleşti

05.01.2022

Girişimci Nazlı Certel ve eşi Furkan Certel, önceki akşam Voila Health Travel Agency’nin açılışını muhteşem bir davetle gerçekleştirdi. Marriott Hotel Asia’da gerçekleşen davette başarılı sanatçı Betül Demir sahne alarak keyif dolu bir akşam yaşattı. 


Furkan - Nazlı Certel


Magazin ve iş dünyasından da misafirlerin olduğu davette ev sahipleri Nazlı ve Furkan Certel çifti eğlenceli bir açılışla Voila  Health Travel Agency’nin açılışını kutladılar. Açılışta sahne alan ve sahne öncesi basın mensuplarının aşk hayatı ile ilgili sorularını yanıtlayan Betül Demir; kalbini karantinaya aldığını ve aşk hayatını maskelediğini söyledi.Ev sahibi Nazlı Certel sağlık turizmiyle ilgili 2022’de daha çok büyümenin olacağını söyledi. 


Naz KasapoğluEmel Yıldırım


Emel Yıldırım gibi ünlü isimlerin olduğu davette Nazlı ve Furkan Certel çifti misafirleriyle tek ilgilenerek keyifli bir akşama imza attı.Gecede Özgür Masur tasarımı elbise giyen Nazlı Certel DJ kabinine geçerek misafirlerine eğlenceli dakikalar yaşattı.Betül Demir


DJ Suat Ateşdağlı ve Narin Hanım’ın performansıyla başlayan gece, sesi ve güzelliğiyle gönüllere taht kuran Betül Demir’in şarkılarıyla son buldu.


Berika Demir

1