Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 155. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Eğlence hayatının yeni mekanı Switch tarihi atmosferde tüm ezberleri bozacak

23.12.2021

İstanbul'un en turistik yerlerinden biri olan Süleymaniye’de kapılarını açmaya hazırlanan ‘’Switch’, görkemli mimarisi, çarpıcı sahne şovları ve enfes yemekleriyle şehrin yeni gözdesi olma iddiasında... Pandemi sebebiyle eğlence sektörünün çok büyük darbe aldığı bu dönemde Dr. Alper Yüksel, 50 milyon TL yatırım yaparak açtığı Switch Restauran&Bar&Club ile eğlence hayatının nabzını tutacak. Marka danışmanlığını Ergun Yıldız’ın yaptığı mekânda hiçbir masraftan kaçınılmadı.


Dr. Alper Yüksel, Ergun Yıldız


Eğlence müdavimlerinin sabırsızlıkla beklediği Switch, Hande Yener, açılışta muhteşem bir şov ile sahne alacak.  Açılışa özel bir kostüm hazırlatan Yener, eşsiz repertuarı ile sevenlerine görsel sürprizler hazırlıyor.
Ünlü sanatçı ve Switch’in dünyaca ünlü dansçılardan oluşan 16 kişilik şov ekibi renkli gösterileriyle adeta nefesleri kesecek. Benzersiz bir atmosfere sahip olan ’Switch’, ayrıcalıklı bir kaliteyle hem damak hem de müzik zevkinize hitap edecek. Eğlence hayatında ezberleri bozacak olan mekanda, misafirlerin kendini özel hissetmeleri için tüm ayrıntılar titizlikle düşünülerek hazırlandı. 


Son teknoloji ses ve ışık sistemiyle misafirlerine işitsel ve görsel bir şölen yaşatacak olan mekanda duvarlarda müziğin ritmine göre duyarlılık gösteren dev led ekranlar göz kamaştırıyor. Girer girmez kendini belli eden el yapımı kristal avizeler, heybetli heykeller, konforlu oturma grupları ve geniş barıyla Switch, misafirlerine büyülü geceler yaşatmaya hazırlanıyor. Lübnan ve Akdeniz mutfağından izler taşıyan mönü hem a la carte hem de fix seçenekleriyle misafirlerin beğenisine sunulacak.

6