Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 151. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Safiye Soyman sordu Seda Sayan'dan yanıt gecikmedi

04.12.2021

Son dönemdeki değişikliğiyle dikkatlerden kaçmayan Safiye Soyman, sosyal medya hesabından yıllar önce kullandığı dört farklı saç modelini paylaştı. Soyman'ın yakın arkadaşı Seda Sayan yaptığı yorumla kırdı geçirdi.

Yakın arkadaşı Seda Sayan'ın fikirlerini alarak estetik operasyonlar yaptıran şarkıcı Safiye Soyman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi.

İmaj değişikliği yapmak isteyen şarkıcı, takipçilerine fikrini sormak isteyince Seda Sayan'dan yorum gecikmedi.

Aktif olarak kullandığı Instagram hesabından yıllar önce kullandığı dört farklı tarzda olan saç modellerini paylaşan Safiye Soyman, "Sizce hangi saç modelini kullanmalıyım?" diye sordu.

Kısa sürede binlerce yorum alan Soyman'a en güldüren yorum da arkadaşı Seda Sayan'dan geldi. Arkadaşının paylaştığı saç modellerini beğenmeyen Sayan, "Beşinciyi kullan Safiye" diyerek kahkaha emojileri koydu.

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda da tv8'de yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olan Safiye Soyman, yakın arkadaşı Seda Sayan'ın ısrarlarına dayanamayarak, ameliyat masasına yattığını söylemişti.

Programa telefonla bağlanan Sayan, olayın perde arkasını şu sözlerle anlatmıştı...

"Zaten Miami çok sıcak. Safiye menopozdan sonra çamaşır giymeyi sevmiyordu, sıcaktan terliyordu. ‘Hemen şunları küçülttür. Ağzıma girecek, kocaman kocaman’ dedim. Safiye beni dinledi."

2