Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Antalya'da Brianna rüzgarı esti

03.12.2021

Dünyaca ünlü şarkıcı Brianna, Antalya'da yapılan Leather&Fur Fuarı'nın açılışında podyuma çıktı ve birbirinden güzel şarkılarıyla defileyi izleyen konukları coşturdu.


2 Aralık'ta Antalya"da Türkiye Deri Konfeksiyonu Derneği'nin(TDKD) düzenlediği Leather&Fur Fuarı 17 ülkeden 1200 yabancıya ev sahipliği yaptı. İhracat ve üretim odaklı çalışan sektörün küresel boyuttaki buluşma noktası oldu.
Brianna geceye şarkılarıyla damga vurdu 

Fuarın bu seneki yıldızı "Lost in İstanbul" şarkısı ile ülkemizde de tanınan dünyaca ünlü şarkıcı Brianna oldu. Türk yapımı deri ceketleri çok seven ve İstanbul aşığı olan şarkıcı, fuara katılan yerli ve yabancı davetlileri şarkılarıyla mest etti.
Birbirinden Ünlü Modeller Podyuma Çıktı 

Fuar kapsamında düzenlenen defilede ise 2019 Best Model of the World 1.si Derya Ekşioğlu, 2021Miss Europe 3.sü Duygu Çakmak, Türkan Geyik, Melike Yalnız, Simge Ünal , Seviye İkbal Tulgar ve Zeliha Çal gibi ünlü modeller podyuma çıktı. Defilede mankenlerle podyumda yürüyen  Brianna, Türkiye'de üretilen dünyanın en kaliteli ve yeni deri koleksiyonunu  bütün dünyaya sunacağını söyledi.

 

1