Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Batman'ın en kapsamlı projesi PetrolCity AVM'nin açılışından renkli kareler de detaylar Quality sayfalarında

02.12.2021

PetrolCity AVM, 35.000 m2 alanı, 30'u Batman'da ilk olmak üzere toplam 102 mağazasıyla açıldı


PetrolCity AVM'nin açılış kurdelesini Batman Valisi Hulusi Şahin, 26. Dönem AKP Batman Milletvekili Ataullah Hamidi ve misafirleri ile birlikte dualar eşliğinde kesti. 


Batman'ın en yeni ve kapsamlı projesi olan PetrolCity AVM, merkezi ve havalimanına yakın konumu, 82.000 m2 kapalı alanı, 35.000 m2 kiralanabilir alanı ve 30’u Batman’da ilk olmak üzere toplam 102 mağazasıyla kapılarını ziyaretçilerine açtı. 
Hamidi Grup Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Hamidi'nin  büyük bir  yatırımla temellerini attığı PetrolCity AVM'nin açılış kurdelesini Batman Valisi Hulusi Şahin, 26. Dönem AKP Batman Milletvekili Ataullah Hamidi ve misafirleri dualar eşliğinde kesti. 
Batman halkına ilkleri yaşatacak olan PetrolCity AVM; ulusal ve uluslararası markaları, modern konsepti ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin yeni nesil alışveriş ve yaşam merkezi olma özelliğini taşıyor. Batman’a çoğu ilk defa yatırım yapmış, dünyaca ünlü, seçkin ve lüks markaları ile hizmet veren PetrolCity AVM, aynı zamanda bölgenin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine büyük bir katkı sağlayacak.

1