Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 151. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ravi Dekor'un başarılı ve güzel sahibi Yeşim Işık Günal hedeflerini Quality'e anlattı

01.12.2021

Ravi sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için var. Ruhunuzu mutlu edecek her dokunuş Ravi ile başlar   


Malum Aralık ayı yeni yıla merhaba demek için yılın son ayı. Dolayısı ile bu günlerde hepimizde tatlı bir hediyelik ürün arama telaşı var. Evimiz ya da ofisimiz için kendimize veya sevdiklerimizi mutlu etmek için alış veriş yapma ihtiyacımızın olduğu bu günlerde, tatlı bir teleş yaşarız. Sizlere yeni bir bakış ve seçenek sunmak için biz de,  muhteşem dekoratif hediyelik ürünleri olan Ravi Dekor'un başarılı ve güzel sahibi Yeşim Işık Günal ile Vadistanbul da ki Ravi Dekor’da buluştuk.    


Yeşim Işık Günal, İstanbul Üniversitesi Reklam ve Pazarlama Bölümünü bitirdikten sonra Limak, Türk Armatörler Birliği gibi önemli kurumlarda uzun yıllar yönetici asistanlığı, Genel Sekreterlik yapmış. Sonrasında ticarete atılarak başarılı bir iş insanı olarak Ravi Dekor ile ruhumuza dokunuyor.  “Mükemmeliyetçi bir yapım var. Yatığım her işin en ince detayına kadar ilgilenir, uğraşırım’ diyen Yeşim Hanım ile Ravi ve ürünler hakkında bakın neler anlattı
Hedefimiz dünyanın en beğenilen dekor markası olmak 

Zevkinize uygun her ürün çeşidini kolayca bulabileceğiniz Ravi’de mermer heykellerden biblolara, özel tasarım ikramlıklardan duvarlarınızı tamamlayacak tablolara kadar evinizin ya da ofisinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli, büyüleyici ve fark yaratan ürünlerimize Vadİstanbul AVM’deki mağazamızdan ya da e-ticaret yolu ile ulaşabilirsiniz. 

Ravi Dekor, başarısının gücünü müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarından alarak, hizmet ve ürün kalitesi, yeni ve farklı tasarımları ile dünyanın en beğenilen dekor markası olmayı hedefliyor. Ravi sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için var. Ruhunuzu mutlu edecek her dokunuş Ravi ile başlar   

   

Ürünlerimizin çok büyük bir bölümü kendi tasarımlarımızdan oluşuyor

Ürünlerimizin %70 i kendi özel tasarımlarımız. Kalan %30 luk kısmı ise ithal ürünlerden oluşuyor. Çay kaşığının tepesinden, çay tabağındaki renklere kadar, küpün üzerindeki desenden, kapağındaki altına kadar kendimiz tasarlıyoruz. Hediyelik, evde ikramlık, sunumluk, ev aksesuarında kullanılan dekoratif kitaplardan kitap tutucularına, küplerden tablolara kadar yüzlerce çeşit ürünümüz var. Her parça için ayrı bir atölye ve el sanatçısıyla çalışıyoruz. Parçanın bir bölümü bir el sanatçısından çıkıyor, diğer bölümü başka bir sanayi kısmından çıkıyor. Biz de kendi atölyemizde kafamızdaki forma göre uyarlıyoruz ve vitrine koyuyoruz.
Ağırlıklı olarak e ticaret üzerinden satışlarımız oluyor

Pandemiden önce mağazamız ve instagram satışlarımız yoğundu. Pandemi ile birlikte e- ticaret büyük bir ivme kazandı. Şimdi yeni normallşme ile birlikte Vadistanbul AVM de eski şaşalı günlerine geri döndü. Bu arada çok sayıda Ortadoğlu müşteriler gelmeye başladı. Ancak satışlarımızın çoğunu e-ticaretten yapıyoruz. internet sitemiz, www.ravi.com.tr instagram sayfamız ‘Ravidekor’un yanı sıra, ‘Trendyol’, ‘N11’, ‘hepsiburada’ gibi önemli e- ticaret platformlarına da girdik ve bu platformlardan da satış yapıyoruz. 

İstanbul içindeki müşterilerimize aynı gün gönderim yapıyoruz. İstanbul dışı olduğunda, ürünlerimizin hepsi dekoratif ve el işçiliği olduğu için özel ambalajlar ile gönderim yapıyoruz. E- Ticaret ile dünyanın her yerine kargo ile gönderim yapabiliyoruz. Paris’ten Kuveyt’e, Dubai’den, İran’a kadar dünyanın her yere gönderim yapıyoruz. 

13