Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 150. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Oryantal Didem muhabirlerin sürprizi ile duygulu anlar yaşadı

25.11.2021

Şarkıları ile milyonları peşinden sürükleyen Derya Bedavacı ve Oryantal Didem 24 Kasım Öğretmenler günün Ağaoğlu Maslak 1453 içerisinde bulunan Yeni Gazino'da unutulmaz bir performansa imza attılar.


Gecenin açılışını yapmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Oryantal Didem, muhabirlerin sürprizi ile duygu dolu anlar yaşadı. Sahne performansının yanı sıra uzun yıllardır dans dersleri de veren Didem, muhabirlerin kırmızı güllü öğretmenler günü kutlaması karşısında gözyaşlarına güçlükle hakim oldu. ''Bunca yıldır sayısız insana dans dersleri verdim. Bu sanatı yaşatmak ve layığı ile yapılması için yıllardır çalışıp didindim. İlk kez biri bana bu çabam için bir ödül veriyor. İlk kez öğretmenler günüm kutlanıyor. Yaşadığım duyguları tarif etmem imkansız. İyi ki varsınız. Bu anı ömrüm boyunca unutmayacağım.'' sözleri ile duygularını dile getiren başarılı oryantal, muhabirlerin sorularını içtenlikle yanıtladı.
ÖĞRETMENİME DANSÖZ OLUCAM DEDİM. OKKALI BİR TOKAT YEDİM

Tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlamayı da ihmal etmeyen Didem; ''Çocukken öğretmenime dansöz olacağımı söylediğimde yanağıma okkalı bir tokat yemiştim. Okuldayken müzikle ilgili oldum hep. Okumayı çok seviyordum. Ama hayat beni 11 yaşında sahnelere itti. Annem ve babam çok kavga ederlerdi. Onların kavgalarını duymamak için erkenden okulun yoluna koyulurdum. Çok seviyordum okumayı. O yüzden çocuk yapmıyorum.'' samimi açıklamalarını sürdürdü.
HERKES KALBİNİN EKMEĞİNİ YER

Sanatçıların kendisini afişlerine koymak istememesi ile ilgili yaptığı açıklamaların bazı medya organlarında yanlış anlaşılmaya sebebiyet verecek şekilde yansıdığının altını çizen Didem; ''Evet bu tip sorunlar yaşıyoruz. Fakat bunların kim oldukları bilmiyorum. Kimsenin günahını alamam. Sanırım üzülmeyeyim diye bana yansıtılmıyor. Herkes kalbinin ekmeğini yiyor. Bugüne kadar kimsenin ekmeğinde, yerinde gözüm olmadı. Üzülüyor muyum? Elbette üzülüyorum. Lakin artık kafaya takmamayı öğrenmem gerekiyor sanırım.'' konuya açıklık getirmiş oldu.


2