Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 150. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Elisabeth Mas Vall'dan şaşırtan erkek arkadaş itirafı

25.11.2021

Elisabeth Mas Vall, daha önce bir partide kendisini darp ettiği iddiasıyla Tuba Ünsal hakkında şikayetçi olmuştu. Elisabeth Mas Vall, olayla ilgili ilginç bir açıklamada bulundu. İspanyol model, "Yabancı bir erkek arkadaşım olsun istiyorum" sözleriyle de adından söz ettirdi.


Nişantaşı'ndaki bir hastane çıkışında objektiflere yansıyan Elisabeth Mas Vall, eski eşi Caner Karaloğlu ile bir dönem aşk yaşayan Tuba Ünsal'la aralarındaki davanın sona erdiğini söyledi.

Bir dönem dava süreciyle gündemde olan İspanyol model, "Tuba çok zor biri, o biraz crazy (deli/çılgın). Olaydan sonra birkaç restoran ve partide karşılaştık" dedi.Elisabeth Mas, "Tuba ile aynı ortamda tesadüfen bulunduk ama tabii ki konuşmuyoruz. 'Merhaba'mız yok. Zaten arkadaş da değiliz" ifadelerini kulandı.

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; Caner Karaloğlu'ndan boşandığını ve sakin bir hayatı olduğunu söyleyen Mas, "Boşandım ve şimdi sakin bir hayat sürüyorum. Sıkıntı yok, drama bitti" dedi.

Elisabeth Mas, "Hayatımda kimse yok, yalnızım. Çocuğumla ve işimle ilgileniyorum ama yabancı bir erkek arkadaşım olsun istiyorum" şeklinde konuştu.

Elisabeth Mas, bir süre önce restoranda Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu ile karşılaştıktan sonra ünlü oyuncu ve iş insanı eski eşinin kendisini darp ettiğini öne sürmüştü.

2