Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kış günlerinin vazgeçilmezi yumuşak, sıcak ve konforlu Abdullah Kiğılı kaşmir kaban

17.11.2021

Kaliteyi şıklıkla buluşturan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, kış mevsiminin soğuğunda dış mekanda tarzını ve zevkini göstermek isteyen erkekler için şık tasarımların lüksle yorumlandığı kaşmir kabanı ön plana çıkarıyor. Özel yapısı sayesinde en soğuk havalarda dahi vücut ısısını koruyarak üşümeyi engelleyen kaşmir kumaşın kullanıldığı kaban, kaliteli iplik ve özel işçiliğiyle yıllara meydan okuyan bir kullanım fırsatı sağlıyor. 


Soğuk ve zorlu hava koşullarına şık bir duruş kazandıran Abdullah Kiğılı, kış koleksiyonundaki kabanlar ile profesyonel ve özel hayatında öne çıkmak, giyimiyle fark yaratmak isteyen modern erkeklerin favori tercihi oluyor. İplikten işçiliğe her aşamasında yüksek zevke sahip erkeklere hitap eden kabanlar, kışın sert soğuğundan korumanın yanı sıra özel yapısı sayesinde kullanıcısının hareket özgürlüğünü kısıtlamadan konforlu bir kullanım sunuyor.


Kaşmir ipliğinden gelen kusursuzluk


Erkek şıklığının en önemli parçalarından olan Abdullah Kiğılı kaban, İç Moğolistan başta olmak üzere pek az sayıda ülkede yüksek ve serin yaylalarda yaşayan nadide “Capra Hircus” keçilerinin yününden elde edilen kaşmirden üretilirken, kaşmir ipliğinin çok özel helezonik yapısı sayesinde vücut ısısını düzenleyerek üşümeyi ve terlemeyi engelliyor.


Tene direkt olarak giyilen tek yünden üretilen kaşmir kaban koruyucu özelliğinin yanı sıra konforuna da önem veren erkeklere hitap ediyor.


5