Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 150. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ünlü modacı Pınar Kerimoğlu Arap yarımadasına açılıyor

09.11.2021

Gençlik yıllarından bugüne hayalini kurduğu moda sektörüne, iki çocuğunu büyüttükten sonra hızlı bir giriş yapan "Lady Estrella" markasının yaratıcısı Pınar Kerimoğlu, Nişantaşı'ndaki mağazasının ardından uluslararası arenada mesleğini taçlandırıyor.


Uluslararası pazardalki ilk mağazasını dünya ticaret pazarında New York, Londra ve Paris'ten sonra parakende de 4. en önemli nokta konumundaki Birleşik Arap Emirliklerine bağlı Dubai'de dünyaca ünlü Sofitel Dubai Jumeirah Beach Otel'in içinde açıyor.
Bugüne kadar hazır giyimde büyük Türk markaların şube açtığı Dubai'de, ilk kez Haute couture mağazası açıyor. Haute-Couture modacılığı en iyi temsil eden genç modacılarımızdan Pınar Kerimoğlu Uluslararası arenda  ilk mağazasını açmanın haklı gururunu yaşıyor.  


Türkiye'de kendine has yaptığı tasarımlarla moda dünyasında adından kısa zamanda söz ettiren modacı Pınar Kerimoğlu, özel tasarımlarıyla Amerika ve Arap Yarımadası’nda da yer alacak.


Bugüne kadar Bülent Ersoy başta olmak üzere, Demet Akalın, Deniz Seki, Tuğba Özerk gibi ünlü isimlerle özel olarak çalışan Lady Estrella markasının sahibi Pınar Kerimoğlu, önümüzdeki yıllarda Bahreyn, Kuveyt, Mısır, Katar, ve Amerika’da da mağazasını açmaya hazırlanıyor.


5