Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 151. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Arzu Kaprol, Sonbahar/Kış’22 Koleksiyonu ile renklerin enerjisini yeni yıla taşıyor.

04.11.2021

Ekose ile İspanyol paçaların, esnek denimlerle, deri ile kotonun kombinlendiği ceketlerin yer aldığı koleksiyonda; desenler, canlı renkler ve farklı form kullanımları yeni yıldan beklediğimiz tüm umutlara gönderme yapıyor.  


Arzu Kaprol Sonbahar/Kış 2022 koleksiyonu “Umut“, pandemi sonrası umuda ve umutlu olmaya dair, yaşamda umutla var olmaya dair bir koleksiyon. Tasarımlara ise renk, konfor, sürdürülebilirlik ve yeni form arayışı yön verdi. 


Yüksek konfor beklentisi üzerinden şekillenen tasarım beklentilerine cevap veren koleksiyon; merkezinde rahatlığın olduğu ve daima bizi iyi hissettirecek giysilerin duygusal yolculuklara eşlik etmesi için üretildi. 
Teknolojik kumaşlar, geri dönüşümlü iplikler


Koleksiyonda sıra dışı dokulardaki, yüksek esneklik barındıran teknolojik kumaşlar, geri dönüşümlü iplikten üretilen trikolar, cuprolar ve ipekler öne çıkıyor. Tüm tasarımların ortak dili ise rahatlık. Siyah ve kahvelerin arasına giren canlı renk tonları, neşeye ve yaşamı coşkuyla, doya doya yaşamaya gönderme yapıyor.
Denimden, trikoya, sweatshirtlerden elbiselere yeni yıla hazır tasarımlar


Beyaz ve lacivert gibi kurtarıcı renklerde tasarlanan gömlekler, İspanyol paça süper esnek jeanlerle kombinlenirken, sweatshirtler eteklerle yeni nesil bir look yaratıyor. Yumuşacık ve kışın en canlı tonlarının yansıtıldığı farklı boylardaki triko koleksiyonunda en dikkat çeken tasarımlar ise 70’lere gönderme yapan desen çalışmalarıyla uzun hırkalar. Farklı desen ve renk uygulamalarıyla dikkat çeken ipek gömlekler ise serin kış gecelerine kaşe pelerin ve mantolarla uyum sağlıyor. 


5