Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 150. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yasmin Erbil ve Ece Ronay birbirine girdi

24.10.2021

TikTok videolarıyla tanınan fenomen Ece Ronay klibinde Mehmet Eli Erbil'i oynatmış ve daha sonra da ünlü şovmenin kendisini taciz ettiğini açıklamıştı. Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay olayın ardından birbirlerini dava etti. Olaya Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil de dahil olunca Ece Ronay çıldırdı.


Şarkıcı Ece RonayMehmet Ali Erbil'in kendisine gönderdiğini iddia ettiği ses kayıtları ve mesaj görüntüleri yayınlamıştı. Tacizle suçlanan Erbil ve Ronay arasındaki gerilim sürerken konuya Erbil'in kızı Yasmin Erbilde dahil oldu.


Yasak Elma dizisinde rol almaya başlayan Yasmin Erbil Ronaya'ı hedef aldı ve "TikTok'ta ünlü olan biri, prim vermek istemiyorum. Babamın yanındayım" dedi.


'SENİN BABAN BENLE UĞRAŞAMADI'


Bu açıklamayı duyan Ronay Yasmin Erbil'e sert sözlerle yanıt verdi. Ronay açıklamasında "Sen ezmeye çalışıyor olabilirsin ama baban salya sümük peşimde koşuyordu. Senin baban benle uğraşamadı bence sen hiç bulaşma" dedi.


'SEN BABANIN ABSÜRTLÜKLERİYLE ÜNLÜ OLDUN'


Hızını alamayan Ece Ronay açıklamasının devamında ise "Bizim babamız ünlü olalım diye zorla dizilere sokmadı, paraya boğmadı. Kendi emeğimle TikTok'ta ünlü oldum. Sen de babanın absürtlükleriyle ünlü oldun. Kapat çeneni" diyerek tepki gösterdi.

2