Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 150. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sanat dünyasına yeni bir soluk: Aura Art Hub

22.10.2021

Ünlü sanatçı Alea Pınar Du Pre ve sanat dünyasında ‘’sanatçı avcısı’’ olarak tanınan sanat danışmanı Nagihan Özel’in, bir sanat galerisinden çok daha fazlasını, sanata dair yeni bir pencere ve bütünleyici bir bakış açısını benimseyerek yarattıkları Aura Art Hub, 19 Ekim’de açıldı. 


Nagihan Özel, Alea Pınar Du Pre


Görsel sanatlara dayanan sanatsal projeler için, ismindeki manayı taşıyarak bir ‘’hub’’ hedefi ile Bebek’te açılan Aura Art Hub, Türkiye’deki sanat dünyasına yeni bir ses ve yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.
Farklı disiplinlerde çalışan yerli ve yabancı temsiliyetleri ile, Türkiye’de proje yapmak isteyen tüm kolektör, kurum ve kuruluşlara aracılık edecek olan Aura Art Hub, adından sıkça söz ettirecek projelere imza atacak. 


Hasan Kosif, Alea Pınar Du Pre, Nagihan Özel


Alea Pınar Du Pre, Patrick Rubinstein, Ayca Oksum, Laurie Raskin, Rasim Koynar, Laura Margarita, Kadir Akyol, Yasemin Aslan Bakiri gibi Türk ve yabancı global çapta eserleri takip edilen birçok sanatçıya ev sahipliği yapan Aura Art Hub’ın açılış etkinliğinde birbirinden kıymetli sanat sever misafirler ağırlandı. 


Ebru Şallı - Uğur Akkuş


1