Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 150. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ayakkabı Dünyası, yeni koleksiyonunu tanıttığı lansmanıyla ses getirdi

15.10.2021

Ayakkabı Dünyası’nın yeni sezon ayakkabı, bot, çizme ve stiletto tasarımları, yeni koleksiyon lansmanında tanıtıldı. 12 Ekim Salı günü The House Café Secret Garden’da gerçekleşen etkinliğe Melodi Erbirliler Türkmen, Ceylan Çapa, Seda Erdim, Jennifer Boyner, Sercan Yaşar ve Pelin Kaya gibi ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi. Ayakkabı Dünyası’nın yeni koleksiyon lansmanında 2021 Sonbahar-Kış modelleri, ünlü modaseverlerden tam not aldı. 


Melodi Erbirlier Türkmen, Palin Kaya


Sezona yeni Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile güçlü bir giriş yapan Ayakkabı Dünyası, ayakkabı modasında adından söz ettirmeye devam ediyor. 12 Ekim Salı günü düzenlenen ve pek çok tanınmış ismin yer aldığı keyifli lansmanda şıklık, konfor ve eğlenceyi vurgulayan ayakkabı, bot, çizme ve stiletto modelleri tanıtıldı. Provoq, Eclipse ve Kiddo’nun trendlere yön veren zamansız tasarımları, etkinliğe damgasını vurdu.


Mukaddes Kaya


Ayakkabı Dünyası, yenilikçi ve modern hatlara sahip koleksiyonuyla moda tutkunlarına son trendlerin sinyallerini verdi. Sonbahar-Kış modasının en çok tercih edilen bot ve çizmeleri bu sezon koyu renkleriyle göz dolduruyor. Siyah ve kahverengi tonlarının asaletini taşıyan Provoq modelleri, zamansız şıklığa vurgu yapıyor. Bağcıklı, bantlı ve metal detaylarıyla dikkat çeken botlar, farklı topuk tasarımlarıyla ilham veriyor. Çizmeler ise bu sezon yükselişe geçiyor. Eclipse ise sade hatlara ve esnek tabanlara sahip modelleri ile modaya konfor katıyor. Kiddo her mevsim olduğu gibi yeni sezonda da çocukların enerjisini yansıtıyor.


Jennifer Boyner


Provoq, Eclipse, Kiddo ile farklı markalara sahip en trend ayakkabılar, Ayakkabı Dünyası'nda sizleri bekliyor. Ayakkabı Dünyası 2021-2022 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu keşfetmek için ayakkabidunyasi.com.tr adresini ve Ayakkabı Dünyası mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.


1