Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Emre Ertürk ve Ömür Gedik'ten sokak hayvanları yararına bir davet

12.10.2021

New York'ta havayolları onaylı ilk lüks evcil hayvan taşıyıcı çantalarını yaratan Emre Ertürk, HAÇİKO Başkanı Ömür Gedik ile Swiss Otel’de sokak hayvanları yararına bir davet verdi.


Dalya Sulaiman, Meera Gandhi, Emre Ertürk, Ömür Gedik


EmréNY evcil hayvan taşıma çantaları Pet Penthouse serisinin tanıtıldığı etkinliğe Gülay Kamaz, Pınar Eczacıbaşı, Yasmin Gülman, Şebnem Demir, Reyhan Gülman, Esra Kaktüs, Aslıgül Atasagun Çebi gibi cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yanı sıra onur konuğu olarak filantropist Meera Gandhi de katıldı. 


Reyhan İpekel, Yasmin GülmanCarrefourSA, Petstylist Nurbanu Büyüktuna ve Manifesto’nun destek verdiği etkinlikte, Emre Ertürk’ün ve Redart sanatçılarından Sevtap Yılmaz’ın tabloları da satışa çıkarıldı.


Pınar Eczacıbaşı, Sevinç Ormancı


Gösterdikleri ilgiden dolayı davetlilere teşekkür eden Emre Ertürk, “Annemin anısına yeniden tasarladığım EmréNY kedi köpek çantaları ile HAÇİKO'nun çaresiz dostlarımız için gösterdiği çabaya dikkat çekmek istedim." dedi.


Ece Vahapoğlu


Günün maskotu ise Ömür Gedik’le poz veren sosyal medyanın fenomen köpeği Vegas oldu. 
Ömür Gedik, “Vegas bugün sokaktaki arkadaşları için burada, biz de elimizden geldiğince hepsinin yanında olmaya çalışıyoruz.” dedi.


Sokak hayvanları yararına düzenlenen etkinlikte ilk alışverişi ise filantropist Meera Gandhi yaptı. 

1