Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Melis Ağazat X Koton Koleksiyonu Vadistanbul'da tanıtıldı

12.10.2021

Sonbahar-Kış mevsiminin kilit kombinlerini beşinci sezonunda bir araya getiren Melis Ağazat X Koton Koleksiyonu, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve deneyimli moda direktörü Melis Ağazat ev sahipliğindeki alışveriş etkinliğiyle tanıtıldı. Koton Vadİstanbul mağazasında gerçekleştirilen davete iş, sanat, influencer ve cemiyet dünyasından birçok seçkin sima katılırken, Melis Ağazat x Koton koleksiyonu yoğun ilgi gördü. 
Özel alışveriş etkinliği davetinde moda ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi.
Yakın dostlarının yanı sıra moda tutkunlarıyla da bir araya gelen Gülden Yılmaz ve Melis Ağazat, konuklarıyla yakından ilgilendi. Davete katılan Arzu Sabancı, Ebru Şallı, Suzan Toplusoy, Ceylan Çapa, Sibel Kerimoğlu, Feryal Gülman, Dilek Türker, Berrin Ak, Mehtap Elaidi, Elif Mısırlı gibi isimler, Melis Ağazat’ın kombinleriyle özel bir alışveriş deneyimi yaşadı. 


Gülden Yılmaz, Melis Ağazat


Melis Ağazat’ın ilham veren seçkisiyle hazırlanan Melis Ağazat X Koton Koleksiyonu, 24 saat yaşayan aktif şehir hayatının modern silüetlerini belirliyor. Sezonun en trend kombinlerini Retro Haritage, Black Spark, Animal Vibes, Red,Black&White, Cool Vintage, In Green ve Fuchia&Brown olmak üzere 7 farklı temada ve 105 parçada buluşturan Melis Ağazat X Koton’un ana ruhunu kadın modasının en yükselen trendi 70’ler ve retro oluştururken, “Sezonun Hitleri Koton’da” mesajı veriyor. 


Gülden Yılmaz, Arzu Sabancı, Melis AğazatEbru Şallı

 


Retro trendine Melis Ağazat X Koton yorumu

Retro trendine uygun stil ve siluetlerin birleştirildiği koleksiyonda, geometrik desenli alt üst örme takımlar, polo yaka üstler, süveterler, heritage ekoseli ceketler, geniş yakalı bağlamalı saten gömlekler, geometrik desenli mini pilise etekler ve eşarplar ile bu renk aileleriyle uyumlu ekose ve tüvitler kilit parçalar olarak yer alıyor.  


Ceylan ÇapaBerrin Zorlu


Sonbahar-kış sezonunun öne çıkan parlak ve hayvan desen trendini Black Spark ve Animal Vibes temalarında siyah, gümüş ve gold renkleriyle birleştiren Skirtly Yours Melis Ağazat x Koton koleksiyonu, feminen modern kadını cezbeden bir seçki oluşturuyor. Bu iki temaya uygun tüvit takımlar ve tüvit detaylı çanta gibi aksesuarlar, parlak ipli gold ve silver trikolar, taş işleme detayları ve suni deri etek ve ceketler sezonun en hit tasarımları olarak koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor. 


Mehtap Elaidi

1