Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İzzet Yıldızhan'dan Mustafa Keser yorumu

06.10.2021

Başarılı sanatçı İzzet Yıldızhan, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. İş toplantısı için geldiği AVM çıkışında görüntülenen Yıldızhan, bir birinden samimi açıklamalarda bulundu. İlk olarak sevenlerine bir televizyon programı müjdesi veren Yıldızhan, detay vermekten kaçındı.


Çocuklarıyla ilgili de; "Çocuklarım hayatın zorluklarını öğrensinler istiyorum. Zaten zor bir hayatları yok. Biz geçmişte bunun savaşını güzel verdik çok şükür, maksadımız onlara kolay bir hayat sunabilmekti. En altta da çalışsınlar her detayı görsünler istedim, çocuklarımda bu konuda sitem edecek çocuklar değiller" açıklamasında bulundu.


"PROGRAM YERİNE SAĞLIKLARINA BAKMALILAR"

İzzet Yıldızhan, geçmiş yıllarda Bülent Ersoy ile bir program yapmış ve bu program 4 hafta sonra yayından kaldırılmış, sonrasında ise Yıldızhan'ın çarpıcı açıklamaları olmuştu. Benzer olay geçtiğimiz günlerde Mustafa Keser tarafında yaşanmış ve 2 hafta süren program yayından kaldırıldı. Konuyla ilgili ciddi açıklamalarda bulunan Mustafa Keser'in durumu İzzet Yıldızhan'a sorulduğunda, başarılı şarkıcı; "Ben Mustafa (Keser) abiden daha sabırlı çıktım. Ben 4 hafta dayanabilmiştim, kendisi 2 hafta dayanabildi. Bülent Hanımın, artık böyle programlar yapmaması lazım, bu tarz programlarda olmak yerine daha çok sağlığına dikkat etmesi lazım. Bu tarz sanatçılarımızın, artık kendilerini koruması ve sağlıklarına dikkat etmeleri gerekir. Ben bu olaya böyle bakıyorum. Benim böyle bir rahatsızlığım olsa, tüm samimiyetimle söylüyorum bu tarz işlerin içinde yer almam. Bu zorluğun bu hengaminin içine kendimi sokmam. Tekrar o konulara girmek istemiyorum açıkcası ama ben Mustafa Keser'den daha sert açıklamalarda bulunmuştum. Bu süreçte de bu açıklamaların ve bu durumun halkta karşılığı çok olumlu olmuştu. Bazı sanatçılar zordur. Yanında beraber olduğun kişide sanatçı, bilgili kişiler, onlarda halk tarafından kabul görmüş insanlar." açıklamasında bulundu.


Son olarak Bülent Ersoy'un orkestrasının KKTC'de tutuklanmasıyla ilgili  ise; "Bu süreçte ben o arkadaşlara gerçekten çok üzüldüm. Bülent Ersoy'a üzülmedim. Orkestra da çalışan kişiler günlük işe gidip gelen, ailesine bakan, çocuğu olan insanlar. Ben aynı pozisyonda olsam, kesinlikle dönmezdim oradan. Baktığınız zaman Bülent Ersoy'un bugün Türkiye'de her tarafta kabul gören bir kimliği var. Ben orada olsam Başbakan'a kadar çıkan gerekli girişimlerde bulunur, suçu olmayan o insanları orada bırakmazdım. Biz konsere gittiğimiz zaman PCR testini yapan benim menajerim, benim çalışma arkadaşlarım. Orkestranın bundan bi haberi yok ki, yani tüm sorumluluk bizde bu durumda. baktığınız zaman burada suç Bülent Ersoy'da" dedi.  


8