Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 150. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Arzum Freechopp ile sevdiğiniz lezzetler istediğiniz her yerde

04.10.2021

Arzum’un şarjlı mutfak ürünleri ailesinden Freechopp’un tüm dijital platformlarda yayına giren orman filminde; ‘Arzum Freechopp kablosuz kullanım özelliğiyle en sevdiğiniz lezzetleri hem evinizde hem de istediğiniz yerde sunuyor’ mesajı veriliyor. 


Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum’un şarjlı mutfak ürünlerinden Freechopp Cam Hazneli Şarjlı Doğrayıcı’nın yer aldığı reklam filmi tüm dijital platformlarda yayına girdi. Arzum’un 2.5 saat kablosuz kullanımıyla ev dışında da büyük kolaylık sunan ürünü Arzum Freechopp’un reklam filmi TBWA\Istanbul tarafından hazırlandı. 
Evin dışında da en sevdiğiniz lezzetler

Arzum Freechopp filminin ilk sahnesinde bir arkadaş grubunu, ormanda neşe içinde çadır kurmaya çalışırken görüyoruz. Bu eğlenceli kamp ortamında herkes üzerine düşeni yaparken, aralarından birinin doğrayıcıyı evde unuttuğunu söylemesiyle keyifli hava yerini karamsarlığa bırakıyor. Kamp sakinleri ‘Ne anlamı kaldı şimdi kampın?’ diye kara kara düşünürken sahneye Arzum Freechopp Cam Hazneli Şarjlı Doğrayıcı ile hazırlanan lezzetler giriyor ve ‘Arzum Freechopp kablosuz özelliğiyle en sevdiğiniz lezzetleri, hem evinizde hem de istediğiniz yerde sunuyor’ mesajı veriliyor. 


Filmin sonunda Arzum Freechopp ve tüm şarjlı mutfak ürünlerinin vurgusunun altı çiziliyor: ‘Şarjlı mutfak teknolojileriyle Arzum, göründüğünden çok daha fazlası.’

10