Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 150. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Olimpos’ta hizmete açılan Babylon Town Hotel, alternatif ve organik tatil arayanların adresi oldu

01.10.2021

Emekli Kıdemli Albay Halil Balcı, yıllarca birçok orduevi ve askeri sosyal tesislerde müdürlük yaptıktan sonra 2010 da emekli olmuş ve Turizm alanında yenilikçi birçok projelere imza atmış.

 Halil Bey, meşhur ağaç evlerin olduğu, doğa harikası ve alternatif tatil arayanların tercih ettiği Olimpos’ta bir arazi almış ve yatırıma girmiş.


Olimpos’un meşhur ağaç evlerinden ilham alarak, yeşile ve doğaya uygun, tamamı ahşap olan Bablyon Town Hotel’i kurmuş.  Nisan 2021 yılında hizmete giren Bablyon Town Hotel, pandemi nedeni ile evlere tıkıldığımız bir dönemde büyük bir rağbet görmüş.  Halil Bey; “Babylon Town Hotel ailesi olarak misafirlerimize unutulmaz bir Olympos tatili sunmanın yanında, kurumsal ve özel etkinlik ve davetleriniz için de uzman ve sevgi dolu ekibimiz yardımıyla, titizlikle planlamalar yapmaktayız. Eğer hem sağlıklı, hem doğa dostu organik bir tatil hayal ediyorsanız, yılın 12 ayı Babylon Town Hotel sizleri bekliyoruz.” diyor  

 

Antalya Kumluca’ya bağlı Olympos’ta yer alan Babylon Town Otel, pandemi nedeni ile hem hijyen, hem de yeşillikler içinde kuş sesleri ile uyanıp huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir yer.  
Olympos’un tüm mistik enerjisi, Beydağları’nın muazzam çam ormanı dokusu, Akdeniz’in şifa yayan güneşi ve tarihin eşsiz kokusu eşliğinde huzur dolu, eğlenceli bir tatil yapmak istiyorsanız, Babylon Town Hotel tam da aradığınız adres… 


Antalya içerisinde yer alan Kumluca ilçesine bağlı Olympos’ta yer alan Babylon Town Otel, pandemi nedeni ile hem hijyen bir tatil, hem de yeşillikler içinde kuş sesleri ile uyanıp huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir yer.  


Dünyaca ünlü Olimpos’ta antik Kent dokusu ve doğa harikası plajı ise on dakikalık yürüme mesafesinde. İsteyene servis imkanı da mevcut ancak, yol eşsiz bir orman ve tarihin içinden sizi büyülü bir Antik Kent’e ve dere ile birleşen şahane Akdeniz sularına ulaştırmakta. 
Babylon Town Hotel, tamamen ahşap özel tasarım yapılardan, çeşitli kompleks alanlardan ve toplamda 75 yatak kapasiteli, 32 odadan oluşmaktadır. Geniş doğa ortamında sunduğu çeşitli imkanlar ile 2021 yılında hizmete açıldı. 


Gün içerisinde oldukça huzurlu, doğayla iç içe kalıp ruhunuzu dinlendirebileceğiniz, havuzda, bar alanında ve orman içerisindeki geniş alanımızda keyifli vakit geçirebileceğiniz Babylon Town Hotel, geceleri de oldukça hareketli ve eğlenceli bir Olympos tatili sunmaktadır. 


Otelin içinde yer alan BT Clup’ta kaliteli müzikler ve sanatçılar eşliğinde eğlencenin ve dansın keyfini sizlere sunmaktadır. Gün içerisinde ATV motor, elektrikli motor ve bisiklet turları yapabilme imkanı sunan otel, güvenlik ve sağlık önlemleri açısından da dikkatle dizayn edilmiştir.

 

Babylon Town Hotel, aileler, çocuklar ve hayvan dostlarımız için de oldukça keyifli bir tatil planı için uygundur. Lezzetli ve sağlıklı yemekler, zengin menü, kaliteli ve işinin ehli Şeflerimiz ve enerjik, güler yüzlü çalışanlarımız ile sevgi dolu bir aile ortamında, asla bitsin istemeyeceğiniz hatta muhtemelen tatilinizi uzatma kararı alacağınız özenle tasarlanmış bir işletme ve Olympos ile hizmetinizde… 

Babylon Town Hotel ailesi olarak misafirlerimize unutulmaz bir Olympos tatili sunmanın yanında, kurumsal ve özel etkinlik ve davetleriniz için de uzman ve sevgi dolu ekibimiz yardımıyla, titizlikle planlamalar yapmaktayız. 


Kültürel, sanatsal, bilimsel ve eğlenceli, adrenalin dolu oldukça çeşitli etkinlik konseptlerimiz ile de sizleri şaşırtmaya ve Olympos içerisinde eşsiz bir alan olmaya hazırız… 


www.babylontown.com.tr

6