Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Uğur Yücel’den sonra Levent Ülgen de EDHO'ya dahil oldu

23.09.2021

ATV ekranlarının fenomen dizisi EDHO’da yeni sezon için geri sayım devam ederken, dizinin kadrosuna birbirinden değerli isimler dahil oldu. Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer gibi başarılı isimlerin başrolde oynadığı EDHO’nun oyuncu kadrosuna geçtiğimiz günlerde Uğur Yücel’in dahil olduğu haberi gelmişti. Yeni gelen bir habere göre de televizyonların sevilen oyuncularından biri daha Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yer alacak.


EDHO’nun yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş devam ederken, diziye katılan yeni isimler bu heyecanı daha da artırıyor. Sinema ve televizyon dünyasının başarılı simi Uğur Yücel’in Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunda bir mafya babası rolünde izleyicinin karşısına çıkacağı haberi sevinç ile karşılandı.
EDHO’nun yeni sezonunda kadroya katılan ismin ise Levent Ülgen olduğu konuşuluyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ı haberine göre, En Son Babalar duyar ve Akasya Durağı dizilerinde canlandırdığı karakterler ile izleyicilerin sevgisini kazanan Levent Ülgen, dizinin yapım şirketiyle el sıkıştı.

2