Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İtalya'da usta eller tarafından işlenen dünyanın en iyi ipliği olarak bilinen Folco ipliği, Abdullah Kiğılı trikolarda hayat buluyor

23.09.2021

Modern şehirli erkeğin şık ve rahat giyim tercihini odağına alan tasarımlara hayat veren Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, doğallığı ve kalitesiyle ön plana çıkan folco ipliğiyle ürettiği trikolarla kombinlerde yeni bir trendin öncüsü oluyor. Avustralya merinos yünü ve İtalyan usta iplik işçiliği folconun ustaca dokunduğu trikolar, spor ve şık tasarımların lüksle yorumlandığı stillerin önünü açıyor. 


Sonbahar ve kış aylarının en şık kombinlerinin tamamlayıcı parçaları trikolar, Abdullah Kiğılı Exclusive Cut’ın terzi işçiliği, özgün ve modern tasarımlarıyla şık ve cazibeli erkeklerin stilini tamamlıyor.


Doğallığı, çamaşır makinesinde yıkansa dahi koruduğu kaliteli görüntüsü ve yumuşaklığı ile ön plana çıkan trikolar, polo yakadan bisiklet yakaya, batodan balıkçı ve V yakaya kadar farklı modelleriyle erkekler için konforlu bir şıklığın kapılarını aralıyor.
Abdullah Kiğılı trikolar, kusursuz işçilik ve ayrıcalıklı kesimlerden oluşuyor

Avustralya merinos yünü ve İtalyan folco ipliğinden üretilen trikolar, yünün doğal yumuşaklığının ve kalite hissinin daha fazla yaşanmasını sağlıyor. Abdullah Kiğılı kış koleksiyonunda yer alan, spor ve şık tasarımların lüksle yorumlandığı stil sahibi trikolar, slim fit, regular fit ve king size kesimleriyle de erkeklere seçim özgürlüğü sunuyor. Doğal yünlü içeriğiyle kış günlerinde sıcaklığı ve şıklığı aynı anda yaşatan ve kombinlerken güven veren trikolar, farklı renk seçenekleriyle de yeni heyecanların ve değişimin öncüsü oluyor.


Kusursuz işçiliği, ayrıcalıklı kesimleri, dokuması, ipliğinden düğmesine kadar en ince ayrıntısına yansıyan kalitesi ile üretilen trikolar, Abdullah Kiğılı erkeğinin girdiği her ortamda kolayca fark edilmesini sağlıyor. Seçkin ve bir o kadar minimal detaylarıyla haraketli tasarımların hayat bulduğu trikolar, mevsim geçişlerinin en büyük kurtarıcısı oluyor. 


Stiline en iyi efekti vermek isteyenlerin tercihi Abdullah Kiğılı trikolar

Abdullah Kiğılı trikolar, gömleklerden, en şık pantolon ve ceketlerle yaratılan tüm kombinlere kolayca uyum sağlayarak baskın karakteri ile en cesur kombinlerde dahi ön plana çıkıyor. Doğal yünün nefes aldıran özellikleri, hareketi kısıtlamayan kalıpları ile erkeklerin gün içerisinde kendilerini daha özgür hissetmelerine yardımcı oluyor.


5