Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Aslıhan Güner kardeşi ve yakın arkadaşıyla özlem giderdi

23.09.2021

Ekranların güzel oyuncusu Aslıhan Güner, önceki gün kız kardeşi Neslihan Güner ve yakın arkadaşı Nilay Cafer ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. 


Yeni projesi ' Uzak Şehrin Masalı ' dizisi için sık sık Kars'a gidip gelen güzel oyuncu, fırsat bulupta İstanbul'a geldikçe yakın dostlarıyla hasret gideriyor.
Aslıhan Güner, "Yarın sabahtan Kars'a gidiceğim. Bugünde izin günümdü hem kardeşimle hemde yakın arkadaşımla bir araya gelip hasret giderdik." açıklamasında bulundu. Yeni dizisinde hayat verdiği 'Umay' karakteri için saçlarının rengini değiştiren güzel oyuncu, "okuduğum yorumlar ve aldığım geri dönüşler o kadar güzelki gerçekten bu durum beni çok mutlu ediyor. Umay'la birlikte ağlayanlar, onun durumuna üzülenlerin yazdıklarını okuyunca gerçekten ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha görmüş oluyorum." açıklamasında bulundu. İmaj değişikliği içinde "ben daha önce hiç saç rengimi değiştirmemiştim. 'Yıldız' karakteri geldi ve bir günde ben saçlarımı kızıl yaptım. Şimdide Umay için bu renk oldu. Yarın öbür gün başka bir proje gelir hiç düşünmeden saçlarımı kazıtabilirim de." açıklamasında bulundu.

8