Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ecole st. Pierre Hotel tarihin kalbi Galata’da kapılarını özel davet ile açtı

22.09.2021

Ecole St. Pierre Hotel, antik dönemden beri var olan, dünya tarihindeki önemli medeniyetlere ve hikayelere ev sahipliği yapmış Galata’da, tarihin içinden eşsiz bir deneyim sunmak için kapılarını özel açılış davetleri vererek açtı.


Mustafa Yurttaş, Begüm güneş, Beste Yurttaş


İş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinden Beste-Mustafa Yurttaş’ın kızı Begüm Güneş ev sahipliğinde yapılan davetlere iş, cemiyet, sanat ve spor dünyasından bir çok isim büyük ilgi gösterdi.


Fikret Orman, Tuğba Coşkun, Ahmet Ürkmezgil


İstanbul’un kalbinde tüm tarihe tanıklık etmiş, şık atmosfer ve zarafet yaklaşımını misafirlerine sofistike bir konaklama deneyimi ile sunmaya hazır olan Ecole St. Pierre Hotel özel davetler ile açıldı! 


Ahmet - Ebru Karaçam


İş ve cemiyet dünyasının saygın isimlerinden Beste-Mustafa Yurttaş’ın değerli kızı Begüm Güneş’in sahibi olduğu Ecole St. Pierre Hotel’in açılışları  19. yüzyılda bir Fransız okuluna da ev sahipliği yapmış yapıda, tarihin eşsiz atmosferinin tam ortasında yapıldı. İş, sanat, cemiyet ve spor dünyasından da Arzu Sabancı, Sadettin Saran, Ebru Sanver, Zafer-Akın Kozanoğlu, Fikret Orman, İbrahim Kutluay, İnci Aksoy, Çiğdem Eşrefizade, Yelda Tiftik, Funda Filibeli, Behzat Gerçeker, Feryal Gülman, Aynur Özderici, Nora-Talia Kalpakçıoğlu, Ebru-Ahmet Karaçam, Sirin Schade, Ayşegül Kodal, Ece Şirin, Dilek-Yakup  Avşar, Nesligül Aksoy ve Aslıgül Atasagun,  gibi isimler açılışlara büyük ilgi gösterdi. 


Akın - Zafer Kozanoğlu


Tarihi binanın içerisinde ve avlusunda, birbirinden iddialı İtalyan lezzetleri sunan Il Cortile restoranın özel açılışlara hazırladığı menüsü de konuklardan tam not aldı. 


Arzu Sabancı, Begüm Güneş, Beste Yurttaş, Ayşegül Afacan Köksal


Misafirlerini büyülü bir yolculuğa çıkartacak Ecole St. Pierre Hotel şehrin kalbindeki konumuyla hem izole hem de sıradışı bir konaklama deneyimini misafirlerine vadediyor. 


Birgül - Behzat Gerçeker

1