Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

adL X Raisa Vanessa defilesine büyük ilgi

22.09.2021

Kadın modasının öncüsü adL ile güçlü ve özgür kadın imajıyla modayı farklı kılan Raisa Vanessa markalarının bir araya gelerek hazırladığı adL x Raisa Vanessa koleksiyonu özel bir defile ile tanıtıldı.


Kadının özgür ruhunun 90’ların ışıltısıyla sunan adL X Rasia Vanessa koleksiyonu Adil Işık Group Başkan Yardımcısı ve Tasarım Ekibi Direktörü Zehra Işık ve Raisa - Vanessa Sason ev sahipliğinde gerçekleşen defileye katılanlar arasında Aslıhan Doğan, Ceylan Çapa, Pınar Sabancı, Dila Tarkan, Hande Ataizi, Emine Ün, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Mert Aslan ve Ece Sükan gibi moda dünyasından isimler yer aldı.  



Raisa Sason, Zehra Işık, Vanessa Sason


Türkiye’nin kadın modasında öncü perakende markası adL ile doğallıkla şık, feminen ve özgün görünmek isteyen kadın için tasarlayan Raisa Vanessa, kadının gücünü ve asil duruşunu yansıttığı adL x Raisa Vanessa koleksiyonunu özel bir defile ile tanıttı.  


Deren Talu



Dila Tarkan


Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşen defileye ev sahipliği yapan Adil Işık Group Başkan Yardımcısı ve Tasarım Ekibi Direktörü Zehra Işık; “adL olarak kadınların ruhuna dokunan ve onların her anına eşlik eden tasarımlar sunan bir marka olarak bu koleksiyonu yine onlara ithaf etmekten mutluyuz. Kadının özgür ruhuna her zaman hitap eden ve özgünlükle buluşturan Raisa Vanessa ile bu iş birliğini yapmak ise son derece gurur verici” olduğunu söyledi.  adL x Raisa Vanessa koleksiyonunu güçlü kadın ruhunun feminen çizgileriyle yorumlayan Raisa Sason ve Vanessa Sason ise; “kadın modasında öncü olan adL ile bu işbirliğini yapmak bizim için de heyecan vericiydi. Umuyoruz istediğimiz duyguları adL’nin dünyasıyla birlikte aktarma şansımız olmuştur” dedi. 


Ceylan Çapa



Alican-Cansu, Can, Emre Işık


Raisa Vanessa’nın adL’nin renkli ve canlı dünyasının yeniden yorumlandığı adL x Raisa Vanessa koleksiyonu 90’ların ışıltısını, geçmişten ilham alan renk paletleri, geleceğin formlarına aktaran tasarımlarıyla zamansız bir yolculuğa çıkarıyor. 


Pınar Sabancı



Hande Ataizi, Ece Sükan



Emine Ün

1