Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Nisse'den 'Biz Doğanın Yüzleriyiz' vurgusu

22.09.2021

Yıldızı parlayan yerli markaların dünyada dikkat çektiği şu dönemlerde Nisse, Sonbahar & Kış 2021/2022 koleksiyonunda sürdürülebilirliğe verdiği değer ile bir adım daha öne geçiyor.


Materyal seçiminden, etik üretim kavramına kadar hemen her detayda Avrupa standartlarıyla tescillenen markanın koleksiyonunda yer alan her bir tasarım ‘biz doğanın yüzleriyiz’ vurgusunun altını çiziyor.


MODERN VE CESUR BİR TAVIR!

 NISSE, yeni koleksiyonunda kum tonlarındaki pantolonları, sofistik çizgilere sahip ceket ve gömlekleri, streç alpaka elbiseleri, coup de coeur ipek hayvan baskıları, vegan vintage efektli derileri, ipeksi ve dökümlü tasarımlarıyla her kadının kendi favorisini bulacağı asi ve modern tarzda alternatifler içeriyor.


Her etkinlik için rahatlıktan ödün vermeyen bir koleksiyona imza atan Nisse;  cesur görünümler için renk oyunlarıyla kodlarını zenginleştiriyor. Turuncu örgü elbiseler, beyaza doğru tonlanan waffle(gofre) dokulu parçalar, iddialı mini elbiseler koleksiyonun öne çıkan diğer parçaları arasında yer alıyor.5