Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İş ve sanat dünyası ARTweeks@akaretler için bir araya geldi

20.09.2021

Dünyanın en büyük varlık yöneticisi UBS ana sponsorluğunda, Bilgili Holding’in ev sahipliği yaptığı ve Sabiha Kurtulmuş ile birlikte düzenlediği ARTweeks@akaretler ; Alem medya sponsorluğunda, 8 -19 Eylül tarihleri arasında İstanbullulara sanat dolu on gün yaşattı. Türkiye’nin en özel 15 galerisinin birbirinden değerli sanatçıları ve eserleriyle katıldığı etkinlik; iş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleriyle W Istanbul’un keyifli atmosferinde ve Alem’in ev sahipliğinde 5. edisyonunu kutladı. 


Sinan Temo, Serdar Bilgili, Bora Ercantürk, Soner Akpınar


İlk edisyonunu Eylül 2019’da gerçekleştiren ARTweeks@akaretler; 8 Eylül Çarşamba günü 5.edisyonu için kapılarını açtı. Uzun bir aradan sonra sezonun ilk sanat etkinliği olarak gerçekleştirilen ARTweeks@akaretler, 19 Eylül’e kadar Akaretler Sıraevler’de sanatseverleri ağırladı. Sanat alanında yeni bir yaklaşım olarak öne çıkan etkinliğe katılan galeri kurucuları, sanatçılar ve iş insanları 5.edisyonu Alem dergisinin W Istanbul’da gerçekleştirdiği özel davette kutlamak için bir araya geldi.


Begüm - Ömer Ballı


Organizasyona ARTweeks@akaretler’in baş aktörü olan Bilgili Holding’ten; Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Bilgili, Bilgili Holding CEO’su Sinan Temo ve eşi Mina Temo, Bilgili Holding COO’su Bora Ercantürk, Bilgili Holding Satış ve Pazarlama Grup Başkanı Soner Akpınar ve ARTweeks@akaretler Organizatörü Sabiha Kurtulmuş katıldı.


Sabiha Kurtulmuş, Gözde Yörükoğlu Ersu


İş, sanat ve cemiyet dünyasının bir araya geldiği davette; Alem Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Gözde Yörükoğlu Ersu ve eşi Ahmet Kemal Ersu, Sanatçı Ali Elmacı, Begüm – Ömer Ballı, Burcu Acatürk Yıldız, Hasan Bülent , Yasemin Kahraman, Selçuk – Evin Tümay, Yelda – Hakan Tiftik ve Funda Filibeli katılan misafirler arasındaydı.


Geceye katılan misafirleri şık sunumları, lezzetli ikramları ve eğlenceli bir atmosfer ile W Istanbul’un Genel Müdürü Mustafa Bulmuş ve ekibi ağırladı. W Istanbul’un keyifli atmosferinde gerçekleşen gece davetlilerden tam not aldı.


1