Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 150. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

WCGC Turkey 2021’in kazananı Lumberjack takımı oldu

15.09.2021

“Du¨nyanın en genis¸ katılımlı s¸irketler arası golf turnuvası” olarak bilinen World Corporate Golf Challenge (WCGC) Turkey’in bu yılki kazananı, Lumberjack takımı oldu. 34 şirketin 2 kis¸ilik takımlarla oynadıgˆı turnuvayı FLO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan ve Bodrum Golf Kulübü Kaptanı I·smail Erdogˆan kazandı. Ziylan ve Erdoğan; 1 – 5 Kasım tarihleri arasında Portekiz Cascais’de du¨zenlenecek olan ‘World Corporate Golf Challange 2021 Du¨nya Finali’nde ülkemizi temsil edecek.


Matrix Travel tarafından bu yıl 9’uncusu du¨zenlenen ve du¨nyanın en genis¸ katılımlı s¸irketler arası golf turnuvası olarak bilinen World Corporate Golf Challenge (WCGC) Turkey, 10 – 12 Eylu¨l tarihleri arasında Regnum Golf & Country Club ev sahipligˆinde Bodrum’da du¨zenlendi. 


34 takımın s¸irketini temsilen 2 kis¸ilik takımlarla oynadıgˆı turnuvayı; Lumberjack takımı adına mu¨cadele eden FLO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan ve Bodrum Golf Kulübü Kaptanı İsmail Erdoğan, toplamda 154 puan alarak 1’inci tamamladı. WCGC Tu¨rkiye 2021 kazanan takımı Lumberjack, 1 – 5 Kasım tarihleri arasında Portekiz Cascais’de du¨zenlenecek World Corporate Golf Challange 2021 Du¨nya Finali’nde mücadele edecek. 

3