Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ulaş Bakır’ın 'Söylenecek Çok Şey Var' isimli ilk kişisel sergisi özel bir davetle açıldı

14.09.2021

Çağdaş Sanat alanında Türkiye’nin etkili aktörlerinden biri olan Gama Art Gallery, ressam ve moda sanatçısı Ulaş Bakır’ın ‘’Söylenecek Çok Şey Var / So Much Things To Say” isimli ilk kişisel sergisine 14 Eylül-09 Ekim tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor. 


Ulaş BakırŞule Altıntaş, Özlem Gökbel, Ulaş Bakır, Aslı Jackson


Yaratıcı tasarımcı Aslı Jackson’ın kreatif direktörlüğünde gerçekleşen sergi için açılış öncesinde özel bir davet düzenlendi. 


Özlem Gökbel, Armağan - Pınar Birkiye , Işık Menderes, Ayşe Karahasan


Işık Menderes, Taylan Kümeli, Sitare Sezgin, Burçin Ozan, Ayşe Kaynarcalı, Pınar-Armağan Birkiye, Rana Korgül, Müge Karamızrak gibi sanatseverlerin eşlik ettiği açılışta konuklar; aktivist resim sanatının yeni akım dışavurumcu temsilcilerinden biri olan Ulaş Bakır’ın hem sıra dışı eserlerini, hem de bir “ileri dönüşüm” destekleyicisi olan sanatçının, gözden çıkarılmış giysileri kendi dokunuşuyla birer “sanat eseri” haline getirdiği ürünleri ilgiyle incelediler.  


Niso Tarragano, Şule Altıntaş, Ulaş Bakır, Güler AltındağMüge Karamızrak, Metin Di Matri, Işık Menderes


‘’Söylenecek Çok Şey Var / So Much Things To Say” isimli sergi 14 Eylül-09 Ekim süresince pazar- pazartesi günleri hariç her gün 13:00-19:00 saatleri arasında hijyen tedbirlerini almış olan Gama Art Gallery’de izlenebilir.    


Ina HofmannTaylan Kümeli

1