Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hakan Baş'tan evlilik itirafı

14.09.2021

2018 yılında nikah masasına oturan, mutluluklarına imrenerek bakılan Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinden üzücü haber geldi. Çiftin evliliğinde kriz çıktı. Hakan Baş, 'Söylemezsem Olmaz' programına konuşarak sessizliğini bozdu.

Oyuncu Bensu Soral 29 Eylül 2018'de 3 yıllık sevgilisi iş insanı Hakan Baş ile nikâh masasına oturmuştu.

Çiftin, Four Seasons Otel'de gerçekleşen düğününe 500 davetli katılmıştı. Çift, dillere destan bir şekilde dünya evine girmişti.

ÇOCUK KRİZİ İDDİASI

Kısa süre öncesine kadar mutlulukları ile herkesi imrendiren Bensu Soral (30) ile kendisinden sekiz yaş büyük olan Hakan Baş arasında çocuk krizi patlak verdiği iddia edilmişti.

SOSYAL MEDYA FENOMENİYLE EĞLENDİ

Hakan Baş'ın sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenirken görülmesi üzerine magazin programı 'Söylemezsem Olmaz'da, ünlü çiftin ayrılacakları yönünde haberler çıkmıştı.

Ünlü çift ortak bir açıklama paylaşarak çıkan haberleri yayınlamışlardı.İki ismin de sosyal medyada yayınladıkları açıklamada, "Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadeleri yer almıştı. Bu açıklamanın üstüne Baş, 'Söylemezsem Olmaz'a konuştu."1 AYDIR ÇALKANTILI BİR DÖNEM GEÇİRİYORUZ"

İş insanı, "Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık 1 aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru..."

"TOPARLANMAK İÇİN ÇABA SARF EDİYORUZ"

"Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen doğru/yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Senden ve sizden de hassasiyet rica ediyoruz." ifadelerini kullandı.


2