Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 155. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

OGX’ten Sonbahara ışıltılı saçlarla merhaba

06.09.2021

OGX Kömür Detoksu serisi, sonbahara girerken içeriğindeki aktif Hindistan Cevizi kömürü ve Kaolin kili formülüyle saçlarınızı daha canlı, parlak ve ışıltılı bir görünüm ile buluşturuyor. Mevsim değişikliklerinin olumsuz etkilerinden arınmak için sülfatsız ve yeni içeriği ile saçlarınızı donuk görünümden kurtaracak OGX Kömür Detoksu serisini denemelisiniz.


Yaz boyu yıpranan saçlarınızın arınarak parlak ve ışıltılı görünüme kavuşması için yeni çözüm OGX Kömür Detoksu Serisi'nden geliyor. Kömürün toksinlerden arınma konusundaki yararları yüzyıllardır biliniyor ve kullanılıyor. Zararlı kimyasalları ve toksin maddeleri milyonlarca küçük gözeneklerin içine toplayarak hapseden ve vücuttan atılmasını sağlayan kömür, özellikle Hindistan Cevizi kabuğu gibi doğal kaynaklardan üretiliyor. Tarihte ilk defa Çinliler tarafından kullanılan ve tamamen doğal bir kaynak olan Kaolin, tarımdan kozmetiğe birçok alanda kullanılan ve arındırıcı özelliğinin yanı sıra tüm olumsuz dış etkenlere karşı adeta bir kalkan oluşturuyor.


Sülfatsız OGX Kömür Detoksu serisi içeriğindeki aktif Hindistan Cevizi kömürüyle saçlarınızı Başta yağ olmak üzere kalıntılardan ve toksinlerden arındırıp daha canlı ve ışıltılı görünümle kavuştururken, Kaolin kili saçların nazikçe temizlenmesini sağlıyor.  OGX, saçlarınızı yaz mevsiminin olumsuz etkilerinden arındırırken dış etkenlere karşı koruma sağlıyor ve saçlarınıza ışıltısını geri kazandırıyor.


15